Gazipaşa'da kaybolan 21 yaşındaki Sedanur her yerde aranıyor , ANTALYA haberleri

Son Dakika ANTALYA haberleri: Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde en son dün görülen ve bir daha haber alınamayan 21 yaşındaki Sedanur Uludağ isimli genç kız, her yerde aranıyor.

Gazipaşa'da kaybolan 21 yaşındaki Sedanur her yerde aranıyor
, ANTALYA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 16:41
Gazipaşa’da kaybolan 21 yaşındaki Sedanur her yerde aranıyor , ANTALYA haberleri, ANTALYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde en son dün görülen ve bir daha haber alınamayan 21 yaşındaki Sedanur Uludağ isimli genç kız, her yerde aranıyor.
Edinilen bilgiye göre, Güney Mahallesi’nde ikamet eden Sedanur, dün sabah saatlerinde Gazipaşa’da faaliyet gösteren bir sürücü kursuna geldi. Ardından kafede çalışan arkadaşını ziyaret eden Sedanur’un, iddiaya göre dün saat 12.00 sıralarında bir akrabasıyla konuştuğu ve o saatten sonra bir daha haber alınamadığı öğrenildi. Sedanur’dan haber alamayan ailesi, polis ve jandarmaya kayıp başvurusunda bulundu. Sedanur’un 1.75 boylarında, 55 kilo civarında ve kaybolduğu gün üzerinde siyah kot ceket, kahverengi kumaş pantolon ve converse ayakkabı olduğu belirtildi.
Polis, genç kızı bulunması için çalışma başlatırken, Uludağ ailesi kızlarını görenlerin polis ya da kendilerine haber vermeleri ricasında bulundu.
Gazipaşa’da kaybolan 21 yaşındaki Sedanur her yerde aranıyor

Detaylı bir şekilde, Gazipaşa’da kaybolan 21 yaşındaki Sedanur her yerde aranıyor , ANTALYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ANTALYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum