Gaziantep'te sahte alkolden ölenlerin sayısı 10'a yükseldi

Gaziantep'te sahte alkolden ölenlerin sayısı 10'a yükseldi, Olay, 9 Ocak 2022 Pazar günü Gaziantep'in Nizip ilçesinde yaşandı.

Gaziantep'te sahte alkolden ölenlerin sayısı 10'a yükseldi
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 12:59
Gaziantep'te sahte alkolden ölenlerin sayısı 10'a yükseldi,

Olay, 9 Ocak 2022 Pazar günü Gaziantep'in Nizip ilçesinde yaşandı. İddiaya kadar, evinde bir miktar içki bölge 41 yaşındaki 3 çocuk babası Bahri Özcan, bir zaman sonra fenalaşarak baygınlık geçirdi.

Durumu fark eden yakınları, 112 Acil Çağrı Merkezi'ne ihbarda bulundu. Bahri Özcan, ihbar üzerine olay yerine gelen afiyet ekipleri kadar Nizip Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Hastanede yapılan kontrollerinde sahte alkolden zehirlendiği tespit edilen üç çocuk babası, durumunun ağırlaşması üstüne Gaziantep'teki Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesine sevk edildi.

İki jurnal hayat mücadelesini kaybetti

Gaziantep'te iki gün her tarafında yoğun bakımda hayat mücadelesi veren Bahri Özcan, gece saatlerinde yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden Özcan'ın cansız bedeni, Gaziantep Adli Tıp Kurumunda yapılan otopsi işlemlerinin ardındaki defnedilmek üzere yakınlarına teslim edildi. Cenazenin Nizip ilçesinde defnedileceği öğrenildi.

Gaziantep'te sahte içki ölümleri 10'a yükseldi

Yaşanan bu ölümle birlikte son 40 günde kentte sahte alkole alt ölümlerin sayısı 10'a yükseldi. Yaşanan ölümlerin ardından sahte alkolle ilgili operasyonlar da sıklaştırılırken, olaylarla ilgili geniş çaplı incelemelerin de sürdüğü öğrenildi.

Said Vakkas Yağcı - Muhammet Abdulkadir Esen
 

Gaziantep'te sahte alkolden ölenlerin sayısı 10'a yükseldi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum