Gaziantep 'te köpeklerin saldırdığı 1 kişi öldü

Gaziantep ’te köpeklerin saldırdığı 1 kişi öldü, Gündem Haberleri.

Gaziantep 'te köpeklerin saldırdığı 1 kişi öldü
Editör: 15Haber
02 Temmuz 2022 - 17:20
Gaziantep ’te köpeklerin saldırdığı 1 kişi öldü, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Nurdağı ilçesine ast Yen Mahalle'de sahipsiz bir köpeğin saldırısına uğrayan 72 yaşındaki Mustafa Topal, yaklaşık 2 aydır tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Tatbik Hastanesi yoğun bakım ünitesinde takriben 2 ay süren yaşam mücadelesini kaybeden Mustafa Topal'ın eşi H.T'ın da aynı saldırıda yaralandığı, kaldırıldığı Nurdağı Devlet Hastanesi'nde yapılan tedavisinin ardındaki taburcu edildiği öğrenildi.

Köpekler birbirlerine saldırdı

Nurdağı ilçesi Nurten Öztürk Ortaokulu çevresinde ise başıboş köpeklerin dalaşı ise cep telefonu ile görüntülendi. Köpeklerin sokak ortasındaki dalaşı çevreden geçen bir aracın şoför göre anbean kaydedildi.

Ali Koyuncu

 

Gaziantep ’te köpeklerin saldırdığı 1 kişi öldü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Gaziantep ’te köpeklerin saldırdığı 1 kişi öldü haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum