Gaspçı sevgililer yakalandı

Gaspçı sevgililer yakalandı, Gündem Haberleri.

Gaspçı sevgililer yakalandı
Editör: 15Haber
19 Haziran 2022 - 13:52
Gaspçı sevgililer yakalandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Beyoğlu ’nda 29 Mart 2022 tarihinde polise başvuran Ş.K. (29) para karşılığı birlikte elde etmek için anlaştığı bayan ve sevgilisi göre gasp edildiğini söyleyerek şikayetçi oldu. Mağdur Ş.K. poliste verdiği ifadesinde “Para karşılığı birlikte almak için çağırdığım bayan içeri girdikten bir süre sonradan kapı çaldı. Açtığımda hiç tanımadığım bir kişi ‘Sevgilimle ne yapıyorsunuz ’ diyerek içeri girdi. Elinde bıçak vardı. Beni dövüp para ve cep telefonlarımı gasp ederek kaçtılar” dedi.

8 Mayıs 2022 tarihinde polise başvuran mağdur D.K. de (31) aynı yöntemle 3 bin 500 lira peşin para parası, kol saati ile cep telefonunun gasp edildiğini söyledi. Polis yaptığı incelemede şüphelilerin, D.K. ’nın evinde yer alan kameralar kadar görüntülendiğini belirledi. Görüntülerde şüphelinin elinde bıçakla evin içinde dolaşarak mağdura tehditler savurduğu anlar yer alıyor.

PARAYI AZ BULUNCA EFT YAPTIRMIŞLAR

Bu olaydan iki gün sonra bu kez Güngören ’de ortaya çıkan şüpheliler mağdur M.D. (51) ’yi darp ederek 3 bin lira peşin para parasını gasp edip, internet bankacılığını kullanarak 8 bin lira parayı zorla kendi hesaplarına aktardılar.

Gasp Büro Amirliği dedektifleri kimliklerini belirlendiği şüphelileri takibe aldı. Şüphelilerin Esenyurt ’ta bir apart otele gittiklerinin belirlenmesi üstüne bölgede pusu kuruldu. Bir zaman sonra şüphelilerden Arzu Ç. ’nin yanındaki mağdur M.V.(56) ile dışarı çıktığı görüldü.

Bu sırada Istek Ç. ’nin sevgilisi Recep K. ’nın elindeki bıçakla onların yanında gitgide artarak mağduru gasp etmeye çalıştığı görülünce operasyon için düğmeye basıldı. Polis ekiplerinin müdahalesi ile Recep K. ile sevgilisi Istek Ç. gözaltına alındı. Işlem güvenlik kamerası göre saniye saniye görüntülendi.

Şüphelilerden Özlem Ç. ’nin internet üzerinden gönderdiği resimlerle birlikte edinmek için erkekler bulduğu daha sonra sevgilisiyle plan yaparak onları gasp ettikleri anlaşıldı. Istek Ç. ’nin daha önceden 16, Recep K. ’nın ise 4 suç kaydı olduğu anlaşıldı. Poliste işlemleri tamamlanan şüpheliler çıkarıldıkları mahkeme kadar tutuklandılar.

Gaspçı sevgililer yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Gaspçı sevgililer yakalandı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum