Galatasaray, Solbakken için resmi teklifte bulundu!

Galatasaray, Solbakken için resmi teklifte bulundu!, Spor Haberleri.

Galatasaray, Solbakken için resmi teklifte bulundu!
Editör: 15Haber
28 Haziran 2022 - 00:38
Galatasaray, Solbakken için resmi teklifte bulundu!, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

23 yaşındaki oyuncuyu aktarma etmek için sarı kırmızılılar, Norveç Ligi takımlarından Bodo Glimt Kulübü ile görüşmelere resmi olarak başladı.

Kulübü ile olan sözleşmesi ocak 2023 ’te sona erecek olan Solbakken için 2 milyon Euro bonservis bedeli istek etti. G.Saray ise 6 ay sonra sözleşmesi bitecek olan futbolcu için 600 bin Euro ’luk bütçe belirledi.

Erden Timur temaslarını sıklaştıracak. Her iki kanatta da forma giyebilen sarı kırmızılıların yeni gözdesi Solbakken ’i Okan Buruk ’un da fazla beğendiği ve Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur ’un bu transferi olumlu sonuçlandırmak namına önümüzdeki hafta temaslarını sıklaştıracağı belirtildi.

Galatasaray, Solbakken için resmi teklifte bulundu!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Galatasaray, Solbakken için resmi teklifte bulundu! haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum