Galatasaray'ın Antalya kamp programı belli oldu , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: 2022 FIFA Dünya Kupası nedeniyle Spor Toto Süper Lig’e verilen arada Galatasaray’ın Antalya’da yapacağı kamp programı belli oldu. Sarı-kırmızılılar bu süreçte 2 hazırlık maçı oynayacak.

Galatasaray'ın Antalya kamp programı belli oldu
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
28 Kasım 2022 - 21:19
Galatasaray’ın Antalya kamp programı belli oldu , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: 2022 FIFA Dünya Kupası nedeniyle Spor Toto Süper Lig’e verilen arada Galatasaray’ın Antalya’da yapacağı kamp programı belli oldu. Sarı-kırmızılılar bu süreçte 2 hazırlık maçı oynayacak.
Galatasaray resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Antalya kamp programının detayları belli oldu. 8-16 Aralık Antalya’da kamp gerçekleştirecek olan Sarı-kırmızılılar, 10 Aralık Cumartesi günü saat 20.00’de Süper Lig temsilcisi Adana Demirspor ile karşılaşacak. Galatasaray, 16 Aralık Cuma günü ise saat 17.00’de Fransa’nın Toulouse takımıyla mücadele edecek.
Galatasaray’ın Antalya kamp programı belli oldu

Detaylı bir şekilde, Galatasaray’ın Antalya kamp programı belli oldu , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum