Galatasaray'ı bekleyen büyük tehlike! Transfer yasağı gelebilir...

Galatasaray'ı bekleyen büyük tehlike! Transfer yasağı gelebilir..., Spor Haberleri.

Galatasaray'ı bekleyen büyük tehlike! Transfer yasağı gelebilir...
Editör: 15Haber
26 Mayıs 2022 - 01:32
Galatasaray'ı bekleyen büyük tehlike! Transfer yasağı gelebilir..., Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Galatasaray ’da 11 Haziran 2022 ’de gerçekleşecek seçimli genel kurulun arkasında göreve gelecek olan yeni başkan ve yönetimin derhal çözmesi gereken birincil konu Şubat 2021 ’de satın alma opsiyonuyla kiralanan Mostafa Mohamed ’in bonservis ödemesi olacak.

Nitekim ara aktarma döneminde Mısırlı futbolcunun sözleşmesindeki 4 milyon dolarlık satın alma opsiyonunu kullanan Galatasaray, oyuncunun kulübü Zamalek ’e az önce bu ödemeyi yapabilmiş değil.

Futbolcuyu gönülsüz vermişti

Mostafa Mohamed ’i, kontratındaki madde nedeniyle isteksiz veren Zamalek ise bu gelişme üstüne harekete geçti ve Galatasaray ’a uyarı faksı çekti. Taraflar arasındaki sözleşmedeki maddeye göre 1 Temmuz 2022 ’ye dek süresi olan Galatasaray Kulübü ’ne, Zamalek şimdiden FIFA ’ya gitme tehdidinde bulundu.

Darı Kulübü ’nün 4 milyon dolarlık bonservis bedelinin 1 Temmuz ’a dek yatırılmaması halinde FIFA ’ya başvuracağını dobra dobra dile getirdiği belirtildi. Muhtemel bir cezayla karşısında karşıya kalmamak için takriben 66 milyon TL yapan bu tutarı Galatasaray ’ın yeni yönetiminin 20 gün içinde bulup ödemesi gerekecek.

Galatasaray'ı bekleyen büyük tehlike! Transfer yasağı gelebilir..., başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Galatasaray'ı bekleyen büyük tehlike! Transfer yasağı gelebilir... haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum