evde masajmasaj istanbul

Futbol maçının ortasında kartel çatışması: 2 ölü, 2 yaralı

Kolombiya'nın Valle del Cauca eyaletinde yer alan Cali şehrinde iki kartel aralarında silahlı çatışma çıktı.

Futbol maçının ortasında kartel çatışması: 2 ölü, 2 yaralı
Editör: 15Haber
06 Ekim 2021 - 00:07

Kolombiya'nın Valle del Cauca eyaletinde yer alan Cali şehrinde iki kartel aralarında silahlı çatışma çıktı. Terron Colorado Mahallesi'ndeki çatışma futbol sahasına sıçrarken, futbolcular ve taraftarlar çapraz ateş altında kaldı. Çatışma sonucu kurşunların hedefi olan 1 teknik direktör ve 1 çizgi hakemi hayatını kaybederken, 2 birey de yaralandı.

Cali Metropolitan Polisi tarafından yapılan açıklamada, “Realengo ve Villa del Mar kartellerinin üyeleri arasındaki silahlı çatışma futbol sahasında da devam etti. Kurbanlar çapraz ateşin ortasında kaldı. Bunlardan biri durum uygun öldü. Üçü hastaneye sevk edildi. Sevk edilenlerinden birisi hastanede öldü. Kurşun yarası bölge üçüncü kişinin durumu ciddi. Tedavisi sürüyor Öteki iki birey tedavi edilerek taburcu edildi" denildi.

Sahada hayatını kaybeden kişinin Realengo takımının teknik direktör olarak devir yapan 41 yaşındaki Willington Canizalez olduğu aktarılırken, çizgi hakemi Juan Carlos Quinonez'in ise hastanede hayatını kaybettiği ifade edildi.

Serkan Bayar

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum