Fotoğraf çekilirken uçurumdan düşerek ölen Hatice 'nin cenazesi alındı, Gündem Haberleri

Fotoğraf çekilirken uçurumdan düşerek ölen Hatice ’nin cenazesi alındı, Durum, Karaisalı ilçesine bağlı Kıralan Mahallesi Varda Köprüsü yakınında meydana geldi.

Fotoğraf çekilirken uçurumdan düşerek ölen Hatice 'nin cenazesi alındı, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 13:30
Fotoğraf çekilirken uçurumdan düşerek ölen Hatice ’nin cenazesi alındı,

Durum, Karaisalı ilçesine bağlı Kıralan Mahallesi Varda Köprüsü yakınında meydana geldi. Hatice Nur Karabulut (21) Barcelona'da yaşamış kuzeni Mazlum Sözeri (25) ile Varda Köprüsü manzarasında resim çekilmek istedi. Hatice resim çekildiği sırada dengesini kaybedince Mazlum da onu tutmaya çalıştı. Ancak iki kuzen de dengesini kaybedip uçuruma yuvarlandı. İtfaiye ve AFAD ekipleri takriben 1 saatlik çalışmanın peşinde kuzenleri düştükleri yerden çıkardı. Hatice Nur Karabulut durum yerinde hayatını kaybederken, yaralanan Mazlum Sözeri de hastaneye kaldırıldı.

Genç kızın cesedi otopsi tamamlanmak üzere dün Adana Adli Tıp Kurumu'na getirildi. Otopsi işlemleri tamamlanan Hatice'nin cenazesi Kabasakal Mezarlığı'nda defnedilmek üzere babası ve yakınlarına teslim edildi.
Genç kızın babası cenazeyi alırken gözyaşı dökerken, Hatice'nin aşçılık bölümünü yeni bitirdiği ve Adana'da bir restoranda şef olarak çalışmaya başladığı öğrenildi.

Elif Ayşenur Bay

Fotoğraf çekilirken uçurumdan düşerek ölen Hatice ’nin cenazesi alındı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum