Footvolley Dünya Kulüpler Kupası Alanya'da , ANTALYA haberleri

Son Dakika ANTALYA haberleri: Alanya’nın ev sahipliğinde Uluslararası Footvolley Dünya Kulüpler Kupası 26-27 Kasım tarihlerinde 11 ülkeden 13 takımın katılımıyla Alanya Galip Dere Plajı’nda gerçekleştirilecek.

Footvolley Dünya Kulüpler Kupası Alanya'da
, ANTALYA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 16:52
Footvolley Dünya Kulüpler Kupası Alanya’da , ANTALYA haberleri, ANTALYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Alanya’nın ev sahipliğinde Uluslararası Footvolley Dünya Kulüpler Kupası 26-27 Kasım tarihlerinde 11 ülkeden 13 takımın katılımıyla Alanya Galip Dere Plajı’nda gerçekleştirilecek.
Türkiye, İsrail, Fransa, Avusturya, Ukrayna, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Kazakistan, Moldova, Azerbaycan ve Pakistan ülkelerinden katılan takımlar 2 gün boyunca mücadele edecek. Dünya Kulüpler Kupasının sonunda ilk üçe giren takımlar Mayıs ayında Dubai’ de yapılacak olan Süper Finallere katılmaya hak kazanacaklar.
26 Kasım Cumartesi günü saat 09.30 ilk maç ve saat 17.00 de günün son maçı gerçekleştirilecek. 27 Kasım Pazar günü saat başlayacak organizasyon aynı gün yapılacak ödül töreni ile son bulacak.
Footvolley Dünya Kulüpler Kupası Alanya’da
Footvolley Dünya Kulüpler Kupası Alanya’da
Footvolley Dünya Kulüpler Kupası Alanya’da
Footvolley Dünya Kulüpler Kupası Alanya’da

Detaylı bir şekilde, Footvolley Dünya Kulüpler Kupası Alanya’da , ANTALYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ANTALYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum