Fırçayı görünce zıvanadan çıkan 1 tonluk dana, sahibinin üzerine atladı

Fırçayı görünce zıvanadan çıkan 1 tonluk dana, sahibinin üzerine atladı, Sancaktepe'de kurban kesim alanına götürülen dananın sinirlenmesi sebebiyle nefret dolu anlar yaşandı.

Fırçayı görünce zıvanadan çıkan 1 tonluk dana, sahibinin üzerine atladı
Editör: 15Haber
22 Kasım 2021 - 16:20
Fırçayı görünce zıvanadan çıkan 1 tonluk dana, sahibinin üzerine atladı,

Sancaktepe'de kurban kesim alanına götürülen dananın sinirlenmesi sebebiyle nefret dolu anlar yaşandı. Yaklaşık 1 ton ağırlığındaki dana, kamyonetten indirildiği sırada sahibine saldırdı. Yaralanarak yerde kalan Hasan Yıldız hastaneye kaldırılırken, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

BAĞLI OLDUĞU İPTEN KURTULDU

Hasan Yıldız, yaklaşık 1 ton ağırlığındaki danasıyla kurban kesim alanına geldi. Yıldız, danasını indirmek için kamyonetin arkadaki kapağını açtığında alt olduğu ipten kurtulduğunu fark etti. Fırçayla dananın kaçmasını durdurmak istedi. Fakat korkarak kaçmaya çalışan dana, kamyonetten sahibinin üzerine doğru atladı. Kolundan yaralanan Yıldız'ın imdadına kesim alanındaki çalışanlar koştu. Yerde kalan Yıldız çevredekilerin yardımıyla hastaneye götürüldü. Yıldız'ın kolunda çatlaklar olduğu öğrenildi.

Fırçayı görünce zıvanadan çıkan 1 tonluk dana, sahibinin üzerine atladı

"DURUMU GEÇ FARKETTİM"

Yaralanan Hasan Yıldız, "Danayı indirirken, kendiliğinden ipinden kurtulmuş. Ben de haber siz bir şekilde kapağı açtım. Kapağı açtıktan sonradan durduramadım. Üzerime atladı. Bağlıydı, kendi kendine gevşemiş. Çözüldüğünü kapağı açtıktan sonra fark ettim. Natürel geç oldu bu hale geldik. Bana vurdu. Aşağıya attı. Kolumun iki yerinde kırık var. Ameliyat olacağım. O anda hastaneye götürdüler. Film ve tomografi çekildi. Kolumda çıkık vardı. Onu yerine getirdiler. Pazartesi ameliyat olacağım. Kesimlikti o dana. Onu indiriyorduk. Dana sonradan kaçtı. 2 saat kovaladık. Sonra kıstırıp yakaladık" dedi.

Fırçayı görünce zıvanadan çıkan 1 tonluk dana, sahibinin üzerine atladı

"FIRÇAYI GÖRÜR GÖRMEZ ÜZERİNE ATLADI"

Hasan Yıldız'ın yardımına koşan Enes Kaya ise "Açtı kapağı ben de içeri girdim. Telefondan birine mesaj gösterecektim. sonra yardım etmeye gidecektim. Beklemeden dananın yuları boynundan çıkmış. Fırçayla danayı durdurmak istemiş. Dana fırçayı görünce üzerine atlıyor. Allahtan kolunun üzerine düşmüş. Kafasına düşse daha farklı şeyler konuşurduk. O an ilk müdahaleyi ben yaptım. Apar topar koştum yanına. 'Kolumu hissetmiyorum' dedi. Kendi arabamıza koyduk, hastaneye götürdük" şeklinde konuştu.

Fırçayı görünce zıvanadan çıkan 1 tonluk dana, sahibinin üzerine atladı

O ANLAR KAMERALARDA

Dananın kamyonetten atlayarak sahibini yaraladığı anlar kurban kesim alanındaki emniyet kamerasına yansıdı. Görüntülerde; Hasan Yıldız'ın kamyonetin arka kapağını açtığı, ipinden kurtulan dananın üzerine atladığı ve kolundan yaralanan Yıldız'ın yerde yattığı, çevredekilerin yardımına koştuğu anlar yer alıyor.

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Fırçayı görünce zıvanadan çıkan 1 tonluk dana, sahibinin üzerine atladı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum