"Final maçına tüm Sivaslıları davet ediyoruz"

“Final maçına tüm Sivaslıları davet ediyoruz", Spor Haberleri.

"Final maçına tüm Sivaslıları davet ediyoruz"
Editör: 15Haber
12 Mayıs 2022 - 01:45
“Final maçına tüm Sivaslıları davet ediyoruz", Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Ziraat Türkiye Kupası Sözde Final rövanşında Alanyaspor ile sahasında karşı karşıya gelen ve sahadan 1-1 beraberlikle ayrılarak kupada finale yükselen Sivasspor ’da Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, karşılaşmanın arkasında stadyum çıkışında gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Otyakmaz, “Aslında fazla zorlama bir maç oldu. Bir ara fayda kaybettiğimiz dönemler oldu fakat arkadaşlarımız geri dönmeyi bildiler ve finale olacak sonucu elde ettiler. Başta hocamızı ve futbolcularımızı tebrik ediyoruz. Keza taraftarımızı da tebrik etmek gerekiyor. Bugün muhteşemdiler. Zaten hatta başında biletler satışa çıkınca alaka, ilgi vardı. Ondan sonradan da Sivas Valiliğimizin Küçük Yiğidolar organizasyonu ve belediye başkanımızın da biletler taraftara hediye etmesi ile birlikte batmış stada oynadık. Taraftarın ne kadar manâlı olduğunu, futbolun ayrılmaz bir parçası olduğunu bu maçta bir kez daha gördük. İki yıldır salgından dolay böyle bir yoğunluk olmamıştı. Özlemişiz, teşekkür ederiz geldikleri için, İstanbul'daki final maçına da tüm taraftarları eğlence ediyoruz. İstanbul ’da Sivaslıların ne kadar fazla olduğunun bir şehir halkı efsanesi olmadığını ispat etmemiz gerekiyor. Tüm herkesi mayısta final maçımıza ziyafet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“Kayserispor ’u da tebrik ediyorum”

Başkan Otyakmaz, finale çıkan Kayserispor ’u da tebrik ederek, “Kayserispor ile oynanacak olan final maçı Anadolu derbisi olacak. çok değerli bir rakibimiz. Bu sene paha biçilmez bir takım yaptılar. Kupada da çok önemli rakiplerle uğraş edip onları geçmeyi bildiler. Biraz da kupaya odaklanmışlardı. Ligde onlar da bizim gibi akıcı sonuçlar aldılar. Ama her iki ekip da finali adalet etti. Kayseri ’yi tebrik ediyoruz, manâlı rakipleri elediler. Bizim için elediklerini düşünüyoruz. Onlara da başarılar diliyoruz” dedi.

“Final maçına tüm Sivaslıları davet ediyoruz", başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum