Film setinde evlilik teklifi , BALIKESİR haberleri

Son Dakika BALIKESİR haberleri: Balıkesir’in Erdek ilçesinde çekimleri süren “Huzur Evi Ketum” filminde ilginç bir olay yaşandı. Filmin yönetmeni, nişanlısı olan oyuncuya evlenme teklifi etti.

Film setinde evlilik teklifi
, BALIKESİR haberleri
Editör: Derya Demir
26 Kasım 2022 - 20:02
Film setinde evlilik teklifi , BALIKESİR haberleri, BALIKESİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Balıkesir’in Erdek ilçesinde çekimleri süren “Huzur Evi Ketum” filminde ilginç bir olay yaşandı. Filmin yönetmeni, nişanlısı olan oyuncuya evlenme teklifi etti.

Filmin yönetmesi Emre Bozkurt, başrol oyuncusu, nişanlısı Rüya Yürüten’e filmin setinde evlenme teklif etti. Yönetmen Bozkurt, oyuncu Rüya Yürüten’i filmin bir sahnesini çekeceğini öne sürerek, yanına çağırdı. Bu arada, diğer oyuncuları da sete çağıran Bozkurt, diz çökerek Yürüten’e, elindeki yüzükte evlenme teklifinde bulundu. Yürüten, bu hoş sürpriz sırasında çok şaşırdıktan sonra filmde rol alan oyuncular ve set işçilerinin alkışları arasında Bozkurt’un boynuna sarılarak “evet” deyip evlilik teklifini kabul etti.
Film setinde evlilik teklifi
Film setinde evlilik teklifi
Film setinde evlilik teklifi

Detaylı bir şekilde, Film setinde evlilik teklifi , BALIKESİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BALIKESİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum