FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı

FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı, Gündem Haberleri.

FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı
Editör: 15Haber
24 Haziran 2022 - 00:07
FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Yasa dışı yollarla Edirne ’den Yunanistan ’a kaçmaya çalışana 10 şüpheli sınır birlikleri göre yakalanmıştı. Yakalanan şüphelilere karşın yapılan incelemede arasında FETÖ terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen ’in yeğeni Sümeyye Gülen de saptama edilmişti. FETÖ elebaşı Tebessüm Eden ’in yeğeni Sümeyye Gülen ve öteki şüpheliler yapılan sorgulamanın ardındaki Uzunköprü Adliyesine sevk edilmişti.

TUTUKLAMA KARARI

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ’in yeğeni Sümeyye Tebessüm Eden ile A.A, M.A. ve ihraç başat M.A. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. S.İ. ’ye ev hapsi verilirken, D.M. isimli kişi ise adli teftiş şartı ile hür kaldı. F.S. de savcılık sorgusu sonrası serbest bırakıldı.

öte taraftan arasında terör örgütü PKK üyesi zanlısının da olduğu 3 kişinin işlemleri sürüyor. İHA

FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum