'Festival' deyip öğrencileri AKP programına götürmüşler

'Festival' deyip öğrencileri AKP programına götürmüşler, Gündem Haberleri.

'Festival' deyip öğrencileri AKP programına götürmüşler
Editör: 15Haber
23 Mayıs 2022 - 19:19
'Festival' deyip öğrencileri AKP programına götürmüşler, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

AKP Gençlik Kolları Başkanlığı, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ’ın katılımıyla geçtiğimiz cumartesi günü Adana ’da ‘gençlik şöleni ’ yapmış ve şölene Türkiye ’nin birçok şehrinden öğrenciler otobüslerle taşınmıştı.

LİSE ÖĞRENCİLERİNİ GENÇLİK FESTİVALİ MESAJIYLA MİTİNGE GÖTÜRMÜŞLER

Konya ’nın Altınekin ilçesinden de Adana ’daki programa götürülen lise öğrencilerine AKP Gençlik Kolları göre “Adana Gençlik Festivali ’ne gitmeye adalet kazandınız” mesajı gönderilerek programa götürüldükleri ortaya çıktı.

“BU OLAYIN SORUMLULULARINDAN HUKUKİ ZEMİNDE HESAP SORACAĞIZ”

Altınekin Kaymakamlığı ve Altınekin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ’nü konuyla ilgili izah etme yapmaya davet eden Özgür Ulaş Yiğit şunları söyledi:

*Konya ’nın Altınekin ilçesine ast Ali Esmehan Tekelioğlu Anadolu Lisesi öğrencilerine Altınekin AKP Gençlik kollarından ‘Adana Gençlik Festivali ’ne gitmeye yargı kazandınız ’ diyerek mesaj atılmış siyasi parti mitingine götürülmüştür.

*Bir siyasi parti gençlik teşkilatı çocuklarımızın özel olması gereken cep telefonu numaralarını nereden bulmuştur? Altınekin ilçesinden hangi okullardan, kaç lise öğrencisi kandırılarak bu hafıza almaz organizasyona dahil edilmiştir?

*Altınekin Kaymakamı, Altınekin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü hemencecik bu konu hakkında açıklamak zorundadır. Oysa asıl izahat vermesi gereken adres, Konya AKP İl Başkanlığıdır.

*Temennimiz odur ama bu gidişle yakında okuma bayramı adı aşağı ilkokul öğrencilerinin de kandırılmasıdır. Eğitim-İş sendikası olarak bu hafıza almaz olayın peşini bırakmayacağımızı, bu olayın sorumlularından yasal zeminde hesap soracağımızı herkesin bilmesini isteriz.

'Festival' deyip öğrencileri AKP programına götürmüşler, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. 'Festival' deyip öğrencileri AKP programına götürmüşler haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum