Fenomen olmaya kalkarken gözaltına alındı

Fenomen olmaya kalkarken gözaltına alındı, Edinilen bilgiye göre, aracıyla İzmir-Çeşme Otoyolunda seyir halindeyken hedef göstermeksizin silahla ateş eden B.Ö., bu sırada çekilmiş görüntülerini Çeşme/Alaçatı konum bilgisi ile sosyal ağ hesabından paylaştı.

Fenomen olmaya kalkarken gözaltına alındı
Editör: 15Haber
12 Ocak 2022 - 11:14
Fenomen olmaya kalkarken gözaltına alındı,

Edinilen bilgiye göre, aracıyla İzmir-Çeşme Otoyolunda seyir halindeyken hedef göstermeksizin silahla ateş eden B.Ö., bu sırada çekilmiş görüntülerini Çeşme/Alaçatı konum bilgisi ile sosyal ağ hesabından paylaştı. Polis ekipleri kadar yapılan alıştırma sonucu İzmir'deki evinde yakalanarak gözaltına alınan B.Ö. (19), Çeşme Asayiş Ofis Amirliğine götürüldü. B.Ö.'nün evinde yapılan aramada ise olayda kullandığı saptama edilen kurusıkı tabancaya da el konuldu.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan ve herhangi bir kabahat kaydına rastlanmayan B.Ö., sevk edildiği Çeşme Adliyesinde adli denetim şartı ile özgürlük bırakıldı. 

 

 

Muhammet İsa Atagöz
 

Fenomen olmaya kalkarken gözaltına alındı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum