Faze Clan, 1 milyar dolarlık anlaşma ile espor dünyasında bir ilke imza atıyor

Faze Clan, 1 milyar dolarlık anlaşma ile espor dünyasında bir ilke imza atıyor, Faze Clan halka ayan bir ortaklık olma önünde ilerliyor.

Faze Clan, 1 milyar dolarlık anlaşma ile espor dünyasında bir ilke imza atıyor
Editör: 15Haber
26 Ekim 2021 - 22:22
Faze Clan, 1 milyar dolarlık anlaşma ile espor dünyasında bir ilke imza atıyor,

Faze Clan halka ayan bir ortaklık olma önünde ilerliyor. Kompetitif espor grubu, müttehit şirketlere 1 milyar dolar veren aynı anlaşmada B. Riley Principal 150 Merger Corp. ile birleşerek halka en edilecek. Faze Clan'ın web sitesindeki tıpkısı gönderide Faze Clan, anlaşmanın aynı parçası adına büyümesini akçalamak amacıyla 291 milyon dolara kadar servet alabileceği oranlama edildiği paylaşıldı.

350 MİLYON KİŞİLİK İZLEYİCİ KİTLESİNE SAHİP

Faze Clan, Call of Duty, Counter-Strike: Global Offensive, PlayerUnknown's Battlegrounds ve elan fazlasında yarışan takımlarıyla tanınmaktadır. Toplumsal medyada kestirmece 350 milyon nefis bire bir izleyici kitlesine ehil olan grup, sabık sene Netflix'in otantik dizisi "13 Reason Why" dizisinin arkasındaki yapımcılardan biriyle Faze Studios'un açılışını yaptı.

BİRÇOK ADLI YILDIZ FAZE CLAN'DE VADI ALIYOR

Faze Clan popülerliğini daha da artırabilmek amacıyla farklı yollara birlikte başvurdu. NBA yıldızı Ego Simmons, hip hop sanatçısı Offset ve popüler Twitch yayıncısı NickMercs üzere ünlüleri grubuna katarak popülerliğini yükseltti.

Faze Clan, 1 milyar dolarlık anlaşma ile espor camiasında bir ilke imza atıyor

BORSAYA FARKLI BİR FORMÜL İLE GİRİŞ YAPACAKLAR

FaZe Clan, borsaya giriş fora etmek için değişik ama tamamen yasalı bir yöntem kullanacak. B. Riley Principal 150 Merger Corp.'u paravana ortaklık kendisine kullanacak ve "SPAC" adı verilen muhassala amaçlı katılma yöntemiyle borsaya methal yapmış olacaklar.

Discord sunucumuza süzülmek üzere buraya tıklayınız

Faze Clanı 2022'de NASDAQ'ta faze sembolü ile düzlük alacak, fakat Dot Esports muhabiri Jacob Wolf, borsaya gelişinden ikircim duyuyor.Jacob Wolf, Team Solo Mid'in anne şirketi olan Swift Media Entertainment'ın değerinin yarısından henüz az olduğunu belirterek Faze Clan'ın 1 milyar dolarlık anlaşmasını eleştirdi.

Faze Clan yayınladığı gönderide, elan türlü ayrımsız sağlık kaynağı kaplamak amacıyla zımni oluşturmanın dışında adım atmasını planladığını söylüyor. Jacob Wolf'un belirttiği kabil, bu Faze Clanı'nın tesisat şirketleri, yazılımlar satın alması veya portföyüne eksantrik tıpkısı uygulayım bilimi markası eklemesi gerekeceği anlamına gelebilir. Espor organizasyonu 100 Thieves, bu ayın başlarında, grubun çul tasarımındaki becerisini bitiren tıpkı oyun mekân birim şirketi olan Higround'u satın alarak yapmıştı.

Faze Clan, 1 milyar dolarlık anlaşma ile espor camiasında bir ilke imza atıyor

Yayıncı Jahrein'den ortalığı karıştıracak sav: Beş Altı geçmiş elime vesaik ulaştı, Twitch'te kişmiri dünyalık aklıyorlar #Jahrein #Twitch #KnightOnline #AhmetSonuç #streamer #twitchleak @jahreindota https://t.co/W4cpvOwt51

— gamegarcom (@gamegarcom) October 25, 2021

Haberi Kaydet Faze Clan, 1 milyar dolarlık anlaşma ile espor dünyasında bir ilke imza atıyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum