Fatih 'te kavga eden yabancı uyruklu şahıslar binanın bodrumunda yangın çıkarttı

Fatih ’te kavga eden yabancı uyruklu şahıslar binanın bodrumunda yangın çıkarttı, Yangın, saat 23.30 sıralarında Fatih Molla Gürani Mahallesi Kazgani Sadi Cami sokaktaki 5 katlı binanın bodrum katında çıktı. İddiaya 5 katlı binan Bodrum katında tanıdık olmayan uyruklu oldu.

Fatih 'te kavga eden yabancı uyruklu şahıslar binanın bodrumunda yangın çıkarttı
Editör: 15Haber
14 Ocak 2022 - 08:41
Fatih ’te kavga eden yabancı uyruklu şahıslar binanın bodrumunda yangın çıkarttı,

Yangın, saat 23.30 sıralarında Fatih Molla Gürani Mahallesi Kazgani Sadi Cami sokaktaki 5 katlı binanın bodrum katında çıktı.

İddiaya 5 katlı binan Bodrum katında tanıdık olmayan uyruklu oldukları öğrenilen şahıslar arasında bilinemeyen sebepten dolayı ağız dalaşı çıktı. Kavganın peşinde binanın bodrum katında taraflardan birisi kullanılmayan malzemelerle yangın çıkartıp olay yerinden şipşak uzaklaştı. Dumanların yükselmesinin gerisinde 3. Katta oturan yabancı uyruklu bir birey kendini camdan aşağıya atarken üç birey de dumandan etkilendi. Olayı gören çevredeki vatandaşlar durumu itfaiye, polis ve ambulans ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken itfaiye ekipleri ise yangını söndürmek için alıştırma başlattı. Kısa sürede söndürülen yangın sonrası, yaralanan 4 birey ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Ekipler yangının çıkmasına sebep olan kişileri yetişmek için çalışma başlattı.

Durum hemencecik olay uygun olan Serhat Bulut: “Binanın bodrumunda tanıdık olmayan uyruklu şahıslar haplanmışlar herhalde. sonra kendi arasında tartışma etmişler. Tartışma sonucu biri aşağıyı ateşe vermiş. Ondan sonra tüm binayı duman sardı. Biz de komşularımıza yardım edelim dedik iki kişiyi çıkarttık. sonradan da otoparkın peşinde bir ses geldi hemen buraya geldik. Yabancı uyruklu bir birey yangının vermiş olduğu panikle kendini camdan aşağıya atmış. Ayaklarında ve belinde kırıklar olduğunu söylediler sağlıkçı arkadaşlar. Daha Sonra da götürdüler” şeklinde konuştu.

Veysel Ensar Gökçegözog
 

Fatih ’te kavga eden yabancı uyruklu şahıslar binanın bodrumunda yangın çıkarttı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum