Fatih'te havaya uçtuğu kazadan 1 saat sonra işine geri döndü

Fatih'te havaya uçtuğu kazadan 1 saat sonra işine geri döndü, Gündem Haberleri.

Fatih'te havaya uçtuğu kazadan 1 saat sonra işine geri döndü
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 17:39
Fatih'te havaya uçtuğu kazadan 1 saat sonra işine geri döndü, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, Fatih Org. Abdurrahman Nafiz Gürman Caddesi'nde saat 11.00 sıralarında meydana geldi. İddialara göre, fırın çalışanı Şahin Teyfur, esnaf arkadaşıyla sohbet ettikten daha sonra koşarak yanından ayrıldı. Fırında pişen ekmek ve simitler yanmasın diye tez aleyhinde yola dinmek isteyen Teyfur'a seyir halindeki bir araba çarptı. Teyfur, çarpmanın etkisiyle metrelerce havaya uçtuktan sonra yere düştü. Kazayı gören çevredekiler hemencecik Teyfur'un yardımına koştu. Teyfur, kendisine çarpan otomobil sürücüsü kadar hastaneye götürüldü. Hastaneye yapılan tetkiklerin ardındaki taburcu olan Teyfur, kazadan 1 saat daha sonra fırına dönerek işe başladı.

“Biz de 9 canlıyız”

Yaşadığı kazayı anlatan Şahin Teyfur, “Karşıya geçiyordum. Araç hızlı geliyordu. Ben de fırına geçiyordum. Fırında pişen ekmek ve simit vardı. Onları çıkarıyorduk. Çarçabuk fırına girdim. Ben de telaş ettim. Ürünler yanmasın diye düşündüm. Ben de hızlıydım, araba da hızlıydı. Ben görmedim. Büyük bir vasıta vardı. Bana çarpan adam beni hastaneye götürdü. Hastanede de başımdaydı. Biz de 9 canlıyız. Bıkkınlık değil. Kaza saat 11.00'de oldu. Hastaneden döndüğümde saat 12.00'ydi. Sonradan işe devam ettik. Bizde durmak yok, çalışmaya devam” dedi.

Caner Sönmez - Davut Has

Fatih'te havaya uçtuğu kazadan 1 saat sonra işine geri döndü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Fatih'te havaya uçtuğu kazadan 1 saat sonra işine geri döndü haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum