Fatih'te engelli gaspçı ve arkadaşları yakalandı

İstanbul Fatih'te engelli gaspçı ve iki arkadaşı sokak ortasında bir kişiyi gasp etti ve ardından dövdü. Tüccarların kavgayı ayırmasının ardından Güven Ekipleri 3 gasp zanlısını tutuklayarak gözaltına aldı.

Fatih'te engelli gaspçı ve arkadaşları yakalandı
Editör: 15Haber
05 Ağustos 2022 - 23:00
Fatih’te engelli gaspçı ve arkadaşları yakalandı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İstanbul Fatih'te engelli gaspçı ve iki arkadaşı sokak ortasında bir kişiyi gasp etti ve ardından dövdü. Tüccarların kavgayı ayırmasının ardından Güven Ekipleri 3 gasp zanlısını tutuklayarak gözaltına aldı.
Olay, önceki gün Aksaray İskenderpaşa semtinde saat 23.00 sıralarında meydana geldi. Anlaşılan, biri engelli 3 yabancı uyruklu şüpheli, sokak ortasında başka bir yabancı uyruklunun cep telefonu ve parasını çaldı. Gaspçı zanlıların karşısına çıkınca aralarında tartışma çıktı. Sokak tüccarları tekme ve yumrukla birbirine saldıran tarafları güçlükle ayırdı. Kavganın anları bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.
Olayın ardından Güven Ekipleri Şubesine bağlı Aksaray ekipleri müdahale etti. Olayın meydana geldiği adreste gözaltına alınan 3 şantaj zanlısı gözaltına alındı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan zanlılar, adliyeye sevk edildi.

"Dükkânın önündeki her şey yıkıldı"
Esnaf Dahar Yanık, "Dün geceki olay birbirlerini soymalarıydı. Bu yüzden tanıştılar. Resimlerde de görebileceğiniz gibi, mağazanın önündeki her şey yıkıldı. Kavgadan sonra geri geldiler ve toplandılar. Esnaf kavgayı ayırdı. Sonuçta, mağazamızın önünde oldu. İnsanlar buraya gelir ve gider. Ayrılmak zorunda kaldık. Cezayir ve Fas vatandaşları sürekli kavga ediyor. Aralarında, arkadaşlarının telefonlarını çaldılar. Bu yüzden savaştılar" dedi.
Fatih’te engelli gaspçı ve arkadaşları yakalandı

Detaylı bir şekilde, Fatih’te engelli gaspçı ve arkadaşları yakalandı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum