evde masajmasaj istanbul

Fatih'te çatı katında yangın: Dairedeki kadını itfaiye kurtardı

Yangın, saat 21.30'da Fatih Derviş Ali Mahallesi Draman Caddesi üstünde yer alan 3 katlı bir apartmanın çatısında çıktı.

Fatih'te çatı katında yangın: Dairedeki kadını itfaiye kurtardı
Editör: 15Haber
09 Ekim 2021 - 23:36

Yangın, saat 21.30'da Fatih Derviş Ali Mahallesi Draman Caddesi üstünde yer alan 3 katlı bir apartmanın çatısında çıktı. Edinilen bilgiye takriben, 3 katlı binanın çatısında demin bilinmez bir sebeple yangın çıktı. Yangını görebilen vatandaşlar durumu itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi.

Dairede bir kişinin kaldığı ihbarının alınması üstüne yangın yerine Başakşehir, Balat, Fatih ve Şişli itfaiye grup amirliklerinden ekipler sevk edildi. İhbar üzerine yangın yerine gelen ekipler, dairede yer alan bir kadını alevlerin içinden alarak sağlık durumu ekiplerine teslim etti.

Ekipler, yangını kısa süre içinde müdahale ederek çevrede bulunan binalara sirayet etmesini engelledi. Yangından çıkarılan kadının afiyet durumunun iyi olduğu öğrenildi. Yangının çıkış nedeni ise araştırılıyor.

Yangının ilk anları ise vatandaşların cep telefonu kamerasına tarafından görüntülendi. Ekiplerin erken müdahalesi sonucu yoklama altına alınan yangının çevreye sirayet etmeden söndürüldüğü görülüyor.

Davut Has - Mehmet Furkan Doğan

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum