Fatih Belediyesi bakım-onarım işi yaptıracak

Fatih Belediyesi bakım-onarım işi yaptıracak, Basın İlan Kurumu ilan portalı duyuru.gov.tr ’de yer alan ilana kadar; İstanbul İli, Fatih İlçesi, Fevzipaşa Caddesi İle Adnan Menderes Vatan Bulvarı Arasında Kalan Bölgede Yol, Kaldırım Bakım-Onarım Ve Onarım İnşaatı İşi üre.

Fatih Belediyesi bakım-onarım işi yaptıracak
Editör: 15Haber
15 Ocak 2022 - 13:33
Fatih Belediyesi bakım-onarım işi yaptıracak,

Basın İlan Kurumu ilan portalı duyuru.gov.tr ’de yer alan ilana kadar; İstanbul İli, Fatih İlçesi, Fevzipaşa Caddesi İle Adnan Menderes Vatan Bulvarı Arasında Kalan Bölgede Yol, Kaldırım Bakım-Onarım Ve Onarım İnşaatı İşi üretim işi 4734 sayılı Ulus İhale Kanununun 19 uncu maddesine kadar açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

Teklifler, ihale tarih ve saatine dek FATİH BELEDİYE BAŞKANLIĞI Akşemsettin, Adnan Menderes Blv. No:54, B BLOK K:4 İhale Odası Fatih/İstanbul adresine elden teslim edilebileceği gibi, benzer adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Fatih Belediyesi bakım-onarım işi yaptıracak, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum