Farklı suçlardan aranan şahsı jandarma yakaladı , AFYONKARAHİSAR haberleri

Son Dakika AFYONKARAHİSAR haberleri: Afyonkarahisar’da çeşitli suçlardan 15 yıl 2 ay hapis cezası ile aranan şahıs jandarma tarafından yakalandı.

Farklı suçlardan aranan şahsı jandarma yakaladı
, AFYONKARAHİSAR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 08:42
Farklı suçlardan aranan şahsı jandarma yakaladı , AFYONKARAHİSAR haberleri, AFYONKARAHİSAR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Afyonkarahisar’da çeşitli suçlardan 15 yıl 2 ay hapis cezası ile aranan şahıs jandarma tarafından yakalandı.
Edinilen bilgilere göre, Sandıklı İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ile aranan şahısların yakalanmasına yönelik çalışma başlatıldı. Yapılan çalışmalar sonucunda, bina içinde muhafaza altına alınmış olan eşya hakkında hırsızlık, kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak ve kullanmak, ve uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama suçlarından 15 yıl 2 ay hapis cezası ile aranan U.K., isimli şahıs yakalandı. Şahsın jandarmadaki işlemlerinin devam ettiği bildirildi.
Farklı suçlardan aranan şahsı jandarma yakaladı

Detaylı bir şekilde, Farklı suçlardan aranan şahsı jandarma yakaladı , AFYONKARAHİSAR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. AFYONKARAHİSAR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum