evde masajmasaj istanbul

Farah Zeynep Abdullah Penti ile "Yeni Bir Ben" Dedi

Farah Zeynep Abdullah Penti ile “Yeni Bir Ben” Dedi, Her sene, yeni marka yüzüyle gündem yaratan Penti, bu yıl, bir kere daha ses getiren bir partiyle sürpriz yüzünü açıkladı: Farah Zeynep Abdullah.

Farah Zeynep Abdullah Penti ile "Yeni Bir Ben" Dedi
Editör: 15Haber
14 Ekim 2021 - 01:53
Farah Zeynep Abdullah Penti ile “Yeni Bir Ben” Dedi,

Her sene, yeni marka yüzüyle gündem yaratan Penti, bu yıl, bir kere daha ses getiren bir partiyle sürpriz yüzünü açıkladı: Farah Zeynep Abdullah. “Bergen” filmiyle senenin en fazla konuşulan isimlerinden olan başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Penti ile yepyeni bir döneme “Merhaba” dedi. Penti CEO ’su Mert Karaibrahimoğlu ve yeni marka yüzü Farah Zeynep Abdullah konut sahipliğinde, Quasar İstanbul / Eski Likör Fabrikası ’nda düzenlenen özel davete Aslıhan Doğan Turan, Selin İmer, Mert Aslan, Raisa-Vanessa Sason, Nur Haberdar Olan Yavuzer, Mert Vidinli, Meriç Ufak, Gülnur Güneş, Nilay Cafer, Rüya Büyüktetik, Carolin Almozlino ve Ümit Karalar da dahil, birçok meşhur ad katıldı. 

 

Penti yeni marka yüzü Farah Zeynep Abdullah ’ın yer aldığı yeni reklam filminin ilk önce gösterildiği bu özel gecede, keza reklam filmi keza de başarılı oyuncunun “Kendime Yeni Bir Ben Lazım” şarkısı yorumu büyük beğeni kazandı. Daha sürdürülebilir bir dünya için değişime kendimizden başlamamız gerektiğine dikkat çekildiği davette, birincil kere bir reklam filminde oynayan Farah Zeynep Abdullah “Biliyorsunuz, bugüne değin hiçbir reklam filminde yer almadım. Bu yüzden bu buluşma benim için gerçekte fazla özel. Keza Penti ’nin Küresel İlkeler Sözleşmesini imzalaması ve verdiği laf, benim buradaki rolüm için çok manalı” diyerek sözlerine şöyle devam etti: “Toplumun gözü önünde olan biri olarak sürdürülebilir hayat, sürdürülebilir gösterme açısını Penti vasıtası ile daha geniş kitlelere ulaştırabiliyor almak benim için fazla yeterli.”

 

Penti ’nin yeni yolculuğunun anlatıldığı bu özel akşamda konuşan Penti CEO ’su Mert Karaibrahimoğlu ise “Yeni Bir Ben” mesajının altını çizdi: “Kendimizi değiştirdiğimiz, yerine getirmek istediklerimizi ertelemediğimiz, daha sürdürülebilir bir dünya için değişime kendimizden başlamamız gerektiği bu döneme, Penti olarak biz ‘Yeni Bir Ben ’ dedik.  Reklam filmimizde de görebileceğiniz gibi Sevgili Farah, bu başkalaşım ve dönüşümün sözcüsü oldu. Hayata perspektif, yaşantısı, enerjisi ve ışığıyla markamızın duruşu ve kimliğiyle çok örtüştü.”

 

Çok sayıda özel konuğun bir araya geldiği davet, ünlü DJ Sedef Gali ’nin sahnede olduğu after party ile devam etti. 

Farah Zeynep Abdullah Penti ile “Yeni Bir Ben” Dedi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum