Falezler üzerindeki manzara keyfi hastanede bitti

Falezler üzerindeki manzara keyfi hastanede bitti, Gündem Haberleri.

Falezler üzerindeki manzara keyfi hastanede bitti
Editör: 15Haber
15 Mayıs 2022 - 08:13
Falezler üzerindeki manzara keyfi hastanede bitti, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Edinilen bilgiye göre olay, saat 22.30 sırasında Muratpaşa ilçesi Karaalioğlu Parkı Falezlerde meydana geldi. 39 yaşındaki Uğur Ü., akşam saatlerinde görünüm izlemek için falezler üzerine geldi. Bir zaman burada resim çekip, görüş izleyen Uğur Ü., bir anda dengesini kaybederek takriben 15 metre yükseklikten kayalık alana düştü. ‘Yardım edin' seslerini duyan vatandaşlar durumu 112 Acele Çağrı Merkezi'ne bildirdi.

İhbarla bölgeye polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Şahsa karadan ulaşılamaması ihtimaline karşın, deniz polisinden de destek istendi. Kısa sürede bölgeye gelen itfaiye, ilk olarak şahsın yerini belirledi ve kurtarma çalışmalarına başladı. Halat sistemi ile Uğur Ü.'nün yanında ulaşan itfaiye ilk müdahalenin peşinde kaşık sedyeye aldığı yaralı şahsı yukarı çekmeye başladı.

Vatandaşların da yardımıyla Uğur Ü., güvenli bölgeye çıkarıldı. Ambulansa alınan Uğur Ü., ambulansla hastaneye kaldırıldı. Ekiplerin başarılı kurtarma çalışmalarını vatandaşlar alkışla kutladı. Bazı meraklı vatandaşlar ise çalışmaları meraklı gözlerle takip etti.

İsa Akar
 

Falezler üzerindeki manzara keyfi hastanede bitti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum