Ezgi Mola'nın taciz isyanı! 8 yıl hapsi isteniyor

Ezgi Mola'nın taciz isyanı! 8 yıl hapsi isteniyor, Gündem Haberleri.

Ezgi Mola'nın taciz isyanı! 8 yıl hapsi isteniyor
Editör: 15Haber
11 Mayıs 2022 - 19:25
Ezgi Mola'nın taciz isyanı! 8 yıl hapsi isteniyor, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı ’nca hazırlanan iddianamede, Ezgi Mola ’nın emniyete yaptığı şikayete göre 2015 yılında bir firmanın reklam çekimlerinde şüpheli Kemal K. ’nin reklam afişinde arkasından duran doktor rolünde olduğunu, şüpheliyle hiçbir süre ast yandan gelmediklerini, ayrı zamanlarda çekilen fotoğrafların birleştirildiğini belirttiği anlatıldı.

21 Aralık 2020 tarihinde şüphelinin Ezgi Ara Verme ’yı takip ettiği, şüphelinin “Seninle konuşmam lüzumlu. Seni görmem lazım” deyip parmağını sallayarak “İşimi yapmama engel oluyorsun. Seni fazla kötü yapacağım haberin olsun” diyerek tehditte bulunduğu açıklama edildi.

Ezgi Mola, şüpheli Kemal K. ’nin kendisine Instagram üzerinden de 2020 yılından bu yanlamasına rahatsız edici mesajlar göndererek cinsel tacizde bulunduğu ifade ettiği iddianamede yer aldı.

SUÇLAMALARI REDDETTİ

Belirsiz Kemal K. ’nin ifadesinde Ezgi Ara Verme ’yı takip etmediğini, sadece konuşmak istediğini, Ara Verme ’nın korkup firar etmek istediği ve kendisini yanlış anladığını, Instagram hesabının ve mesajların ise kendisine ait olduğunu belirterek suçlamaları reddettiği belirtildi.

“YANINDA OLMAYI ÇOK İSTERDİM”

İddianamede, şüpheli Kemal K. ’nin Ezgi Ara Verme ’ya mesaj göndererek “Bekleyecek gücüm kalmadı. Artık seni bakmak istiyorum. Bir tanesin sen, hatalıysam özür dilerim. İnsan sevdiğine kızabiliyor işte. Beni anla lütfen. İnan boğulduk artık net bir iletişim kuralım rica ediyorum. Orada yanında olmayı çok isterdim. Daha önce de mesaj atmıştım görmediniz sanırım. Fazla özledim seni. Yanına olmayı istiyorum artık” biçiminde mesajlar göndererek refah ve sükununu bozduğu belirtildi.

İddianamede mesaj dökümlerine kadar ve dolaylı ikrarı dikkate alınarak şüpheli Kemal K. hakkında “Cinsel taciz”, “Şahısların refah ve sükununu bozma” ve “Tehdit” suçlarından toplam 1 yıl 2 aydan 8 yıl 3 aya kadar hapsi istek edildi. Güvenilmez, önümüzdeki günlerde İstanbul Asliye Suç Oluşturan Mahkemesi ’nde başat karşısına çıkacak. (DHA)

Ezgi Mola'nın taciz isyanı! 8 yıl hapsi isteniyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum