Eyyübiye'de açık hava sinema günleri başlıyor

Parkları, yeşil alanları, gençlik merkezleri ve aile odalarıyla ilçe sakinlerinin sosyal hayatında köklü değişikliklere neden olan Eyyübiye Belediyesi, belediye başkanı Mehmet Kuş'un talimatıyla açık hava sinema günleri başlattı.

Eyyübiye'de açık hava sinema günleri başlıyor
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 15:31
Eyyübiye’de açık hava sinema günleri başlıyor, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Parkları, yeşil alanları, gençlik merkezleri ve aile odalarıyla ilçe sakinlerinin sosyal hayatında köklü değişikliklere neden olan Eyyübiye Belediyesi, belediye başkanı Mehmet Kuş'un talimatıyla açık hava sinema günleri başlattı.
Eyyübiye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen açık hava sinema günleri kapsamında ilçedeki bir parkta her akşam Türk sinemasının önemli eserleri gösterilecek. Halkın sıcak yaz akşamlarında parklarda keyifli vakit geçirmesini sağlayacak sinema gösterimleri her gün saat 20.30'da başlayacak. 9 Ağustos'ta Batıkent TOKİ ilçesi parkında Cep Herkül Naim, 10 Ağustos'ta Direkli Muhtarlığı önündeki parkta Ay Lav YuTuu, 11 Ağustos'ta Mustafa Kuş parkında Süt Kardeşler ve ofis önündeki parkta Can Feda. Eyyüp 12 Ağustos'ta Hz. filmler gösterilecek.
Eyyübiye’de açık hava sinema günleri başlıyor

Detaylı bir şekilde, Eyyübiye’de açık hava sinema günleri başlıyor başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum