Eyüpspor, Yonathan Del Valle'yi kadrosuna kattı , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eyüpspor, son olarak Ümraniyespor’da forma giyen 32 yaşındaki futbolcu Yonathan Del Valle’yi transfer etti.

Eyüpspor, Yonathan Del Valle'yi kadrosuna kattı
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 16:08
Eyüpspor, Yonathan Del Valle’yi kadrosuna kattı , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eyüpspor, son olarak Ümraniyespor’da forma giyen 32 yaşındaki futbolcu Yonathan Del Valle’yi transfer etti.
Transfer çalışmalarını sürdüren Eyüpspor, kadrosuna bir takviye daha yaptı. İstanbul ekibi, son olarak Ümraniyespor’da oynayan Venezuelalı futbolcu Yonathan Del Valle’yi renklerine bağladı. Kulübün resmi sosyal medya hesabından konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Kulübümüz, uzun süredir ülkemizde futbol oynayan ve en son Ümraniyespor forması giyen deneyimli futbolcu Yonathan Del Valle ile sözleşme imzaladı. Del Valle’ye ’hoş geldin’ diyor, eflatun sarılı formayla başarılar diliyoruz" denildi.
Eyüpspor, Yonathan Del Valle’yi kadrosuna kattı
Eyüpspor, Yonathan Del Valle’yi kadrosuna kattı
Eyüpspor, Yonathan Del Valle’yi kadrosuna kattı

Detaylı bir şekilde, Eyüpspor, Yonathan Del Valle’yi kadrosuna kattı , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum