Evinde özel sistem kurarak uyuşturucu yetiştiren şahıs jandarmaya yakalandı

Evinde özel sistem kurarak uyuşturucu yetiştiren şahıs jandarmaya yakalandı, Edinilen bilgiye göre, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, ilçede evinde sulandırma ve iklimlendirme sistemi kurduğu istihbaratı üzerine eve operasyon düzenledi. Şüphelinin ikametinde yapılan aramada, sa.

Evinde özel sistem kurarak uyuşturucu yetiştiren şahıs jandarmaya yakalandı
Editör: 15Haber
20 Kasım 2021 - 22:02
Evinde özel sistem kurarak uyuşturucu yetiştiren şahıs jandarmaya yakalandı,

Edinilen bilgiye göre, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, ilçede evinde sulandırma ve iklimlendirme sistemi kurduğu istihbaratı üzerine eve operasyon düzenledi.

Şüphelinin ikametinde yapılan aramada, saksılar içerisinde 50 kök kenevir bitkisi, 50 gram kenevir tohumu, 13 adet iklimlendirme cihazı, 11 adet aydınlatma ünitesi, 3 adet sulama sistemi ve 36 adet zirai ilaç ve aparatı ele geçirildi. Cumhuriyet Savcılığının talimatı ile ele geçirilen malzemelere el konularak, kararsız hakkında adli tahkikata başlanıldığı öğrenildi.

Suat Salgın

Evinde özel sistem kurarak uyuşturucu yetiştiren şahıs jandarmaya yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum