Evinde ölü yer alan Gamze 'nin babası tutuklandı haberi

Evinde ölü yer alan Gamze ’nin babası tutuklandı, Gündem Haberleri.

Evinde ölü yer alan Gamze 'nin babası tutuklandı haberi
Editör: 15Haber
25 Ocak 2022 - 16:32
Evinde ölü yer alan Gamze ’nin babası tutuklandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Muğla ’nın Bodrum ilçesine ast Mazı Köyü ’nde dün sabah saatlerinde ailesi kadar evinde ölü olarak yer alan ve evli  ve üç çocuk babası 54 yaşındaki Mehmet Halil Sakallıoğlu göre çağrılan jandarma ve sağlık ekiplerinin yaptığı tahlil sonucu boynunda izlerin bulunduğu ve yaşamını yitirdiği saptama edilen 17 yaşındaki Gamze Sakallıoğlu ’nun ağabeyi Mefar Sakallıoğlu SÖZCÜ ’ye tanımlama yaptı.

“KEZA ŞAŞKIN KEZA ACILI VE ÜZÜNTÜLÜYÜZ”

Mefar Sakallıoğlu “Büyük şok ve üzüntü içerisindeyiz. Kız kardeşimin cenazesi azıcık önce aldık, defnetmek için köye götürüyoruz. sırası gelmişken babam jandarmalar göre gözaltına alınarak tutuklandı. Otopsi sonucunun 3-4 ayda geleceğini ve muhakkak vefat sonucunun o vakit belirleneceğini söylediler. Keza şaşkın ayrica acılı ve üzüntülüyüz. Yargı, kız kardeşimin ölümünü şüpheli olarak değerlendirdi” diye konuştu.

Evinde ölü yer alan Gamze ’nin babası tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum