evde masajmasaj istanbul

Evinde ölü bulundu, 15 gün önce hayatını kaybettiği belirlendi

Edinilen bilgiye takriben, Kastamonu'da Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Taşköprü Caddesi üzerinde bir apartman dairesinde kötü kokuların gelmesi üstüne komşular, durumu emniyet güçlerine bildirdi.

Evinde ölü bulundu, 15 gün önce hayatını kaybettiği belirlendi
Editör: 15Haber
09 Ekim 2021 - 23:36

Edinilen bilgiye takriben, Kastamonu'da Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Taşköprü Caddesi üzerinde bir apartman dairesinde kötü kokuların gelmesi üstüne komşular, durumu emniyet güçlerine bildirdi. İhbar üstüne durum yerine gelen ekipler, kapı açılmayınca itfaiye ekiplerinden yardım istedi. Ekipler, apartman dairesine girdiklerinde bir cesetle karşılaştı.

Yapılan incelemede cesedin Uğur Kabal isminde bir gence ait olduğu belirlendi. tek başına yaşadığı öğrenilen Uğur Kabal'ın takriben 15 gün önce ölüm ettiği saptandı. Yapılan incelemenin ardından Uğur Kabal'ın cenazesi, polis ve itfaiye ekiplerinin de yardımıyla otopsi tamamlanmak üzere Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesinin morguna kaldırıldı. Olayla ilgili inceleme devam ediyor.

Vedat Yunus İkizoğlu
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum