Evi içki imalathanesine çevirmişler

Evi içki imalathanesine çevirmişler, İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya tarafından, Anamur ilçesinde bir ailenin evde firari alkol üretimi ve satışı yaptığı bilgisine uluşan ekipler, belirlenen adrese işlem düzenledi. Operasyonda baba B.E., eşi E.E.

Evi içki imalathanesine çevirmişler
Editör: 15Haber
10 Ocak 2022 - 12:45
Evi içki imalathanesine çevirmişler,

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya tarafından, Anamur ilçesinde bir ailenin evde firari alkol üretimi ve satışı yaptığı bilgisine uluşan ekipler, belirlenen adrese işlem düzenledi.

Operasyonda baba B.E., eşi E.E. ile üvey oğlu B.Ç. gözaltına alınırken, evde yapılan aramada 12,5 litre etil içki, 10 litre plastik damacanada içki, 94 şişe sahte alkol, 1 litre üzüm suyu, 48 içki kiti, 103 manâsız şişe, 1 adet ölçüm sürahisi, 1 ölçüm kabı, 1 plastik huni, 6 adet bidon, boş cam şişeler ve materyaller ele geçirildi.

Emniyetteki işlemlerinin arkasından adliyeye sevk edilen şahıslardan baba B.E. ile üvey oğlu B.Ç. tutuklanırken, anne E.E. ise adli kontrolle hür bırakıldı.

Evi içki imalathanesine çevirmişler, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum