evde masajmasaj istanbul

Eve saklanan uyuşturucu maddeleri jandarma narkotik köpeği Alfa buldu

Edinilen bilgilere kadar, Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı'na emrindeki Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Çaba Şubesi ekipleri uyuşturucu ile mücadele zarfında yürütülen etkinlikler neticesinde; Çifteler ilçesinde bir evde uyuşturucu madde bulundurulduğunu saptama etti.

Eve saklanan uyuşturucu maddeleri jandarma narkotik köpeği Alfa buldu
Editör: 15Haber
08 Ekim 2021 - 15:07

Edinilen bilgilere kadar, Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı'na emrindeki Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Çaba Şubesi ekipleri uyuşturucu ile mücadele zarfında yürütülen etkinlikler neticesinde; Çifteler ilçesinde bir evde uyuşturucu madde bulundurulduğunu saptama etti. KOM Şube ve Çiftelere İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince gerçekleştirilen operasyonda, T.A. isimli şahsın Yenidoğan mahallesindeki evinde narkotik köpeği Alfa ile arama yapıldı. Yapılan aramalar sonucu 73 gram esrar ele geçirilirken, güvenilmez T.A. gözaltına alındı.

Çifteler İlçe Jandarma Komutanlığı'nda işlemleri tamamlanan T.A. isimli kararsız “Uygulamak nedeniyle uyuşturucu ve uyarıcı madde satın elde etmek, bulundurmak ” suçundan adli makamlara sevk edildi. Şüphelinin, çıkarıldığı duruşma göre tutuksuz yargılanmak üzere hür bırakıldığı öğrenildi.

Ali Furkan Çetiner

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum