Evden kötü kokular gelince acı gerçek ortaya çıktı!

Evden kötü kokular gelince acı gerçek ortaya çıktı!, Gündem Haberleri.

Evden kötü kokular gelince acı gerçek ortaya çıktı!
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 18:22
Evden kötü kokular gelince acı gerçek ortaya çıktı!, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Alınan bilgilere göre, Gercüş ilçesine alt Kayapınar beldesi Pınarbaşı Mahallesi'nde Şehmus Önel (66), tek katlı evde yatağa yan engelli kız kardeşi Selime Daş (62) ile yalnız yaşıyordu. Kız kardeşini yatağına götüren Şehmus Önel'in, daha sonra odasına çekildiği öğrenildi. Önel, odasına çekildikten daha sonra kimse haber alamadı. Fena kokuların evden geldiğini ayrım eden komşular, durumu Önel'in yakınlarına bildirdi. Eve giren akrabalar ve vatandaşlar, Önel'in cansız bedeniyle karşılaştı. Durumun 112 Acele Çağrı Merkezi'ne bildirilmesi üzerine durum yerine sağlık ve güvenlik güçleri yönlendirildi.

Ekiplerin yaptıkları incelemelerde Önel'in yaklaşık 3 gün önce hayatını kaybettiğini belirledi. Şehmus Önel'in cansız bedeni Gercüş Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. sonra Önel'in belirlenmiş vefat nedeninin belirlenmesi için Batman Eğitim Araştırma Hastanesi Adli Tıp Bölümüne sevk edildiği öğrenildi.

öte yandan, ağabeyinin cesediyle evde yaklaşık 3 gün her tarafında kalan engelli Selime Daş'ın durumunun iyi olduğu belirtildi.

Serhan Öner

 

Evden kötü kokular gelince acı gerçek ortaya çıktı!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Evden kötü kokular gelince acı gerçek ortaya çıktı! haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum