Evdeki her şeyi balkondan böyle attı...Kuzeni gelince ikna oldu

Evdeki her şeyi balkondan böyle attı...Kuzeni gelince ikna oldu, Gündem Haberleri.

Evdeki her şeyi balkondan böyle attı...Kuzeni gelince ikna oldu
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 10:28
Evdeki her şeyi balkondan böyle attı...Kuzeni gelince ikna oldu, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, saat 05.00 sıralarında merkez Osmangazi ilçesi Pınarbaşı Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Nebahat N. (65), kuzeni olan Bülent N.'nin yanında gelmesini isteyerek kendini balkondan sarkıttı. Durumu ayrım eden mahalleli; polis, sağlık ve itfaiye ekiplerine ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri, çevrede emniyet önlemi alırken itfaiye ve sağlık ekipleri de hazırlanmış bulundu.

Nebahat N. balkondan bağırarak 'Bülent buraya gelsin, yahut bıçakla bileklerimi keserim' diyerek kuzeni olan Bülent N.'nin gelmesini istedi. Bir süre ikna edilmeye çalışılan Nebahat N., evinde eline geçirdiği tüm eşyaları balkondan aşağıda fırlattı.

Polis ekiplerinin uzun süren ikna çabalarının ardından Bülent N., polis otosuyla olay yerine getirildi. Bülent N.'nin geldiğini görebilen Nebahat N., takriben 1 saat süren çabaların gerisinde ikna oldu.
Kapıyı açan Nebahat N., tedavi edilmek üzere ambulans ile Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Nebahat N.'nin psikolojik sorunları olduğu öne sürülürken balkondan attığı eşyalar sebebiyle de yol trafiğe kapandı. Temizlik ekipleri tarafından temizlenen yol trafiğe yeniden açıldı.

Ahmet Berke Erdal
 

Evdeki her şeyi balkondan böyle attı...Kuzeni gelince ikna oldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Evdeki her şeyi balkondan böyle attı...Kuzeni gelince ikna oldu haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum