Evde, asansörde taciz edip işkence yaptı

Evde, asansörde taciz edip işkence yaptı, Gündem Haberleri.

Evde, asansörde taciz edip işkence yaptı
Editör: 15Haber
24 Mayıs 2022 - 11:19
Evde, asansörde taciz edip işkence yaptı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Edinilen bilgiye göre durum, Seyhan ilçesine ast Gürselpaşa Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya tarafından, İstanbul'da genel koordinatör olarak ödev yaparken babası rahatsızlanınca Adana'ya gelen Fide Uyarlar (42) evinin bahçesinde köpeklerini gezdirirken Gökhan K. (45) ile tanıştı. Yalnızca birkaç kere Gökhan K. ile merhabalaşan Uyarlar, sonra şahsın tacizine maruz kaldı.

Uyarlar'ın evine giren kişi kadını günlerce alıkoyup taciz edip, kolunu kırdı. Kadın ise korkusundan ve yeniden kendisine bulaşmaması için davacı olmadı. Oysa Gökhan K. bir süre sonradan her yerde genç kadının evine gelip cebren evde kalıp kadını günlerce darp etti. Bir zaman daha sonra da Uyarlar'ı asansöre binerken yakalayan şahıs onu taciz etti.

Bayan da Gökhan K.'den kurtulmak için ona tokat atıp bitmiş asansöre bindi ancak zanlı da arkasında binip kadını taciz etti. Bu anlar anbean görüntülendi. Uyarlar, bunun üzerine zanlıdan davacı oldu. Zanlı da bayan kendisine tokat attığı için davacı olunca Fide Uyarlar hem şüpheli hem de müşteki oldu. Olay uzlaşmaya gidince bayan bir daha kendisini rahatsız etmeme karşılığında zanlı ile uzlaştı.

Oysa zanlı uzlaşmasına karşın 22 Mayıs günü genç kadının evine ast tarafının balkonundan girip, Uyarlar'ı darp edip taciz etti. Sabaha dek evde kalıp kadına tecavüz etmeye çalışan zanlı sonra kaçtı. Bu anlar ise kadının evine yerleştirdiği emniyet kamerası göre saniye saniye görüntülendi. Genç kadın, zanlı kaçtıktan sonradan görüntülerle birlikte polise artan bir şekilde şikayette bulundu. Zanlı da polis kadar evine yapılan baskında gözaltına alındı.

Uyarlar, yaşadığı nefret anlarını ağlayarak anlatarak, “Bu bana yaptığı üçüncü darp vakası. Daha önce 1 hafta her tarafında evimde beni hapsetti ve telefonlarıma el koydu. daha sonra 1 ay ortalıktan kaybolmuştu. Uludağ'a gittim, orada düşüp bacağımı kırdım. Evde yürüteçle yürüyordum, gece 00.30'da içkili bir şekilde kapıma geldi.

Gece 00.30'dan sabah 06.30'a değin dövdü ve benimle evleneceksin diyerek zorladı. Bununla iyilikle konuştum hazır sen git, şimdi ailem gelecek dedim ve gitti. 1 hafta daha sonra benden uzakta durması şartıyla anlaşma imzaladım. Maalesef, bende daimi bir iz, bere ya da sakatlık bırakmaz ise içeriye atılmıyormuş. O nedenle ben bu uzlaşmayı imza atmak zorunda kaldım. Ben öldükten sonradan hakkımı savunmayın” dedi.

Uyarlar, dün akşam 18.30 gibi, şahsın balkonundan evine girdiğinin altını çizerek şöyle devam etti:
“Köpeklerimi öldürmekle korkutma etti. sonra anadan doğma beni soydu ve tecavüz etmeye ve fotoğraflarımı çekmeye çalıştı.

Bunları yaparsan hakkında kullanacağım deyince vazgeçti. Beni ailemle korkutma ediyor, mermi manyağı yapacakmış. Ben öldükten daha sonra benim hakkımı savunmayın, tek suçum istemiyorum demek. Ben kendimi savunurken tırnakladığım için ben şüpheli o ise mağdurmuş. Bu birey ruh hastası, seven insan bunu yapmaz. Bu sevgi değil takıntı haline getirmiş. Bu kişi gidecek içeride birkaç ay yatacak sonradan çıkınca yeniden gelip beni öldürene dek uğraşacak. Beni döverken yalvarıyordum, ağzımdan ve burnumdan kan geliyordu öldür beni artık dedim bundan böyle. ‘Seni öldürmeyeceğim süründüreceğim' dedi.”

Evde, asansörde taciz edip işkence yaptı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Evde, asansörde taciz edip işkence yaptı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum