Ev ve bahçesinde 2 kilogram esrar ele geçirildi

Sakarya'nın Söğütlü ilçesinde kaçak kenevir yetiştirdiği tespit edilen şahsın evinde ve bahçesinde jandarma ekiplerinin yaptığı aramada 2 kilo bitkisel kenevir ve 60 adet kök kenevir ele geçirildi.

Ev ve bahçesinde 2 kilogram esrar ele geçirildi
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 15:18
Ev ve bahçesinde 2 kilogram esrar ele geçirildi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Sakarya'nın Söğütlü ilçesinde kaçak kenevir yetiştirdiği tespit edilen şahsın evinde ve bahçesinde jandarma ekiplerinin yaptığı aramada 2 kilo bitkisel kenevir ve 60 adet kök kenevir ele geçirildi.
Jandarma ekipleri, Söğütlü ilçesine bağlı Gündoğan ilçesinde kaçak kenevir yetiştiren HC adlı zanlının evinde ve bahçesinde arama yaptı. Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ve KOM birliğine bağlı istihbarat ekipleri ile Söğütlü İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince yürütülen aramanın ardından; 2 kilo bitkisel kenevir ile 60 adet kök kenevir bitkisi ele geçirildi. H. isimli şüpheli gözaltına alındı.
Ev ve bahçesinde 2 kilogram esrar ele geçirildi

Detaylı bir şekilde, Ev ve bahçesinde 2 kilogram esrar ele geçirildi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum