Ev sahibi ile kiracının kavgasında ortalık savaş alanına döndü

Ev sahibi ile kiracının kavgasında ortalık savaş alanına döndü, Gündem Haberleri.

Ev sahibi ile kiracının kavgasında ortalık savaş alanına döndü
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 09:47
Ev sahibi ile kiracının kavgasında ortalık savaş alanına döndü, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Kavgada taraflar birbirlerine sopa ve yumrukla saldırırken, iki tarafın da birbirinden şikayetçi olduğu öğrenildi. Yaşanan o anlar ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.

Olay, geçtiğimiz gün Esenyurt Akşemsettin Mahallesi'nde yaşandı. İddialara tarafından, daha önceden bilinmeyen bir nedenle mahkemelik olan ev sahibi ve kiracı arasına ağız dalaşı çıktı. İlerleyen dakikalarda tartışma büyüyerek kavgaya dönüşürken, ortalık savaş alanına döndü. İki aileden onlarca kişinin sopa ve yumruklarla birbirine saldırdığı olay ise mahallelinin müdahale etmesiyle son buldu. Tarafların birbirlerinden davacı olduğu öğrenilirken, yaşanan o anlar çevredeki vatandaşların cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Hakan Polat
 

Ev sahibi ile kiracının kavgasında ortalık savaş alanına döndü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Ev sahibi ile kiracının kavgasında ortalık savaş alanına döndü haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum