Eşya taşırken buzdolabı yüksek gerilim hattına değdi, bir kişi ağır yaralandı

Eşya taşırken buzdolabı yüksek gerilim hattına değdi, bir kişi ağır yaralandı, Gündem Haberleri.

Eşya taşırken buzdolabı yüksek gerilim hattına değdi, bir kişi ağır yaralandı
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 16:30
Eşya taşırken buzdolabı yüksek gerilim hattına değdi, bir kişi ağır yaralandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, Kastamonu Honsalar Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, Mahallede yer alan iki katlı binaya eşya taşımak nedeniyle merdivenli nakliye asansörü kuruldu. Asansör ile eşya taşındığı sırada buzdolabının yüksek gerilim hattına değmesi neticesinde 20 yaşındaki Mustafa Ö., elektrik akımına kapıldı. Olayı gören arkadaşları durumu 112 Acele Çağrı Merkezine bildirdi.

İhbar üstüne olay yerine gelen sağlık ekipleri göre ilk müdahalesi yapılan Mustafa Ö., başlangıçta özel bir hastaneye kaldırıldı. İlk müdahalesi yapılan Mustafa Ö., daha sonra Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.
Olayla ilgili tahlil başlatıldı.

Vedat Yunus İkizoğlu
 

Eşya taşırken buzdolabı yüksek gerilim hattına değdi, bir kişi ağır yaralandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Eşya taşırken buzdolabı yüksek gerilim hattına değdi, bir kişi ağır yaralandı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum