Esnaftan motosiklet hırsızına Osmanlı tokadı

Esnaftan motosiklet hırsızına Osmanlı tokadı, Gündem Haberleri.

Esnaftan motosiklet hırsızına Osmanlı tokadı
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 11:28
Esnaftan motosiklet hırsızına Osmanlı tokadı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Edinilen bilgiye takriben, öğleden sonra meydana gelen olayda esnaf Mazlum Akbulut (55), paket servis ve gündelik işlerinde kullandığı motosikleti her zamanki gibi benzer yerine park etti. Motosikleti gözüne kestiren bir genç, Akbulut'un ayrılmasının ardındaki aracı sürükleyerek götürmeye başladı.

Hırsızı ayrım eden Akbulut, kısa sürede arkasında yetiştiği genci attığı tokatla etkisiz ülkü getirdi. Neye uğradığını şaşıran hırsız kargaşadan yararlanıp ara sokaklara girerek kaçarken, yaşananlar saniye saniye bir meslek yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde hırsızlın motosikleti götürmesi, Akbulut'un koşarak tokat atması ve hırsızın ara sokaklarda koştuğu anlar yer aldı.

"Pencereden baktım bisiklet gidiyor"

Esnaf Mazlum Akbulut, motosikleti çoğunlukla paket serviste kullandıklarını söyleyerek, “İş yerimin yanındaki büfeden bir şeyler alıyordum. Pencereden baktım benim elektrikli bisikleti biri sürükleyerek götürüyor. Anında önümden geçti, ardındaki koştum, kuyumcunun önünde yakaladım. Bir tokat attım, bisiklet düşmesin derken o da kaçtı. Nereye götürüyorsun diye sordum, 'Sinan ağabey istiyor' dedi. Yakalayamadım, sokak arasına kaçtı” dedi.

20 bin TL değerindeki motosikletini 3-5 saniye içinde kurtarabildiğini dile getiren Akbulut, “Yahut gidiyordu. Elektrikli bisiklet park halindeydi. Hırsız nasıl tecrübeliyse kontak anahtarı güya takılı gibi koşturuyordu. Ben sürerken böylece çabuk gidiyorum. Tokadı vurunca diğer taraftan ‘Neden vuruyorsun ağabey' dedi, güya haklı gibi” diye konuştu.

İsa Akar - Ertuğrul Gün
 

Esnaftan motosiklet hırsızına Osmanlı tokadı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Esnaftan motosiklet hırsızına Osmanlı tokadı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum