Eski futbolcu Ahmet Dursun tek celsede boşandı

Eski futbolcu Ahmet Dursun tek celsede boşandı, Beşiktaş'ın eski futbolcusu Ahmet Dursun, oyuncu Gurur Aydoğan'ın kardeşi Asena Dursun ile 5 Eylül 2019'da evlenmişti.

Eski futbolcu Ahmet Dursun tek celsede boşandı
Editör: 15Haber
22 Kasım 2021 - 14:02
Eski futbolcu Ahmet Dursun tek celsede boşandı,

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Ahmet Dursun, oyuncu Gurur Aydoğan'ın kardeşi Asena Dursun ile 5 Eylül 2019'da evlenmişti. ‘Lidya' adında kız çocukları yer alan çiftin evlilikleri iki yıl sürdü.

Asena Dursun, geçen hafta İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak çocuğunun babası Ahmet Dursun'a boşanma davası açtı. Dursun, ‘anlaşmalı' olarak açtığı boşanma davasında, eşiyle fikren ve ruhen geçimsizlik yaşadığını belirtti.

Dursun çiftinin boşanma davası İstanbul 13. Aile Mahkemesi'nde görüldü. Duruşmaya davacı Asena Dursun ile davalı Ahmet Dursun ve avukatları katıldı.

Hakimin ‘boşanma konusunda kararlı mısınız?' sorusu üstüne konuşan çift, boşanma konusunda anlaştıklarını ve boşanmalarına karar verilmesini istek etti.

Yaklaşık 10 dakika süren duruşma sonucu kararını ifade eden mahkeme, Asena Dursun ile Ahmet Dursun'un ‘anlaşmalı' olarak boşanmalarına karar verdi. Duruşma, Ahmet Dursun'un, boşandığı eşi Asena Dursun'a 3 bin lira, çocuğuna da 7 bin lira iştirak nafakası ödemesine hükmetti.

Asena Dursun'a çocuğun velayetini veren duruşma, çocuğun tüm ihtiyaçlarının Ahmet Dursun'un karşılamasına hükmetti.

İrem Demir - Sema Demir
 

Eski futbolcu Ahmet Dursun tek celsede boşandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum