Eski emniyet müdüründen mide bulandıran iddia: Müslüme'nin boynunda dedesine ait DNA bulundu

Eski emniyet müdüründen mide bulandıran iddia: Müslüme'nin boynunda dedesine ait DNA bulundu, Mersin'in Gülnar ilçesinde kaybolduktan 10 gün daha sonra cansız bedeni bulunan 3 yaşındaki Müslüme Yağal'ın ölümüyle ilgili bütün gözler Adli Tıp'tan gelecek rapora çevrildi.

Eski emniyet müdüründen mide bulandıran iddia: Müslüme'nin boynunda dedesine ait DNA bulundu
Editör: 15Haber
25 Kasım 2021 - 22:24
Eski emniyet müdüründen mide bulandıran iddia: Müslüme'nin boynunda dedesine ait DNA bulundu,

Mersin'in Gülnar ilçesinde kaybolduktan 10 gün daha sonra cansız bedeni bulunan 3 yaşındaki Müslüme Yağal'ın ölümüyle ilgili bütün gözler Adli Tıp'tan gelecek rapora çevrildi. Olayın yankıları sürerken Eski Emniyet Müdürü Feramuz Erdin, çok konuşulacak bir iddia ortaya attı.

Odatv'den Fethi Yılmaz'a konuşan Feramuz Erdin, ufak kızın boyun kısmında tutuklanan dedesine ait DNA bulunduğunu öne sürdü.

DEDE, KENDİSİNİ GÖRENLERİ ÖLÜMLE TEHDİT ETMİŞ

Küçük kızın cenazesinin bulunduğu yere dedesi kadar traktörle götürülüp bırakıldığını söyleyen Erdin, açıklamalarına şöyle devam etti: "Müslüme'nin oraya dedesi kadar götürüldüğünü görebilen çocuklar olduğu ortaya çıktı. Bu şahıslar ifade verdi ve dedenin "birisine söylerseniz sizi öldürürüm' diye kendilerini ölümle korkutma ettiğini anlattılar."

Eski emniyet müdüründen bomba iddia: Müslüme'nin boyun kısmında dedesine ait DNA bulundu

"CANSIZ BEDENİ 5-6 GÜNLÜKMÜŞ"

Müslüme'nin kaybolduktan 4-5 gün baştan başa sağ olduğunu iddia eden Feramuz Erdin, "Bayağı otopsi sonucunu ummak lazım ama 4 ya da 5 gün hayattaymış. Ön otopsi raporuna tarafından cansız bedeni 5-6 günlükmüş." dedi.

"İSTİSMAR OLAYI RAPOR ÇIKTIKTAN DAHA SONRA BELLİ OLACAK"

Erdin, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: "Müslüme'nin boyun kısmında dedesinin DNA'sı bulunmuş. Bu şart dedeyi en büyük değişken olarak gösteriyor. Fakat şu esas kadar dede bununla ilgili bir itirafta bulunmuş değil. Çocuğun herhangi bir istismara uğrayıp uğramadığı da kesin yok. Çünkü çocuğun vücudunda deformasyon fazla. Adli Tıp raporu çıktıktan sonra istismara uğrayıp uğramadığı kesin olacak."

Eski emniyet müdüründen mide bulandıran iddia: Müslüme'nin boynunda dedesine ait DNA bulundu

MÜSLÜME'NİN ANNESİ: DEDENİN NEDEN TUTUKLANDIĞINI BİZ DE BİLMİYORUZ

Müslüme'nin annesi Selvi Yağal, günler süren sorgunun ardındaki serbest kalmış, minik kızın dedesinin tutuklanmasıyla ilgili soruya "Biz de bilmiyoruz. Jandarma ne dediyse biz onu yaptık. Bırakınca da hayvanlarımızın başına geldik." demişti.

Küçük kızın abisi ise "Siz serbest kaldınız. Dedeniz neden tutuklandı?" sorusunu şöyle yanıtlamıştı: "Bilmiyorum. bir anda oldu. Anlamadım… Kaybolduğu gün ailemle hayvanları otlatmaya gitmiştik. Döndüğümüzde kaybolduğunu öğrendik. Dedemin neden tutuklandığını bilmiyorum."

Kadına şiddettin en büyük nedeni sizce nedir? #KadınaŞiddeteHayır

— Haberler () November 25, 2021

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Eski emniyet müdüründen mide bulandıran iddia: Müslüme'nin boynunda dedesine ait DNA bulundu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum