Eski damadını öldürüp varilin içinde saklamış!

Eski damadını öldürüp varilin içinde saklamış!, Gündem Haberleri.

Eski damadını öldürüp varilin içinde saklamış!
Editör: 15Haber
14 Mayıs 2022 - 15:20
Eski damadını öldürüp varilin içinde saklamış!, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Tuzla ’da 27 Nisan 2022 tarihinde polise başvuran Erdoğan Kahraman, oğlunun 26 Nisan tarihinde evinden ayrıldığını yeniden kendisinden haber alamadıklarını söyleyerek ihbarda bulundu. Erdoğan Kahraman oğlunun hayatından üzüntü ettiğini söyledi.

KAYIP ŞAHISLAR BÜRO AMİRLİĞİ SORUŞTURMA AÇTI 

Asayiş Şube Müdürlüğü kadar olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Yapılan analiz sonucu 26 Nisan 2022 tarihinde evinden çıkan Uğur Kahraman ’ın kayınpederinin otomobiline bindiği tespit edildi. Güvenlik kamera görüntülerinde Uğur Kahraman ’ın eski kayınpederi ile otomobille uzaklaştığı görüldü.

Kayıp olan Uğur Kahraman ’ın takriben 2 sene önce boşandığı eşi Ezgi A. ’ın yeniden evlendiği eşinin Adıyaman ’daki evinde kendisini asarak intihar ettiği öğrenildi. Ezgi A. ’nın iki çocuğunun Erdoğan Kahraman ’ın evinde kaldığı belirlendi.

ESKİ KAYINPEDER GÖZALTINA ALINDI

Kayıp Şahıslar Büro Amirliğine tabi ekipler yapılan çalışmanın arkasında eski kayınpeder Hüseyin S. ’yi gözaltına aldı. Asayiş Şube Müdürlüğünde sorgulanan Hüseyin S. başlarda her şeyi inkar etse de daha sonra işlediği cinayeti itiraf etti. Poliste ifade veren şüpheli Hüseyin S. kızıyla ayrıldıktan sonradan damadı ile torunlarını görebilmek için ilişkisini devam ettirdiği öğrenildi. Damadının sıkça torunlarını göstermemekle korkutma ettiğini söyleyen Hüseyin S., “Beni torunlarımı göstermemekle korkutma edip, getir götür işlerini yapıyordu. Kızımdan geri kalan torunlarımı bakmak için onun her türlü eziyetine katlandım.” dediği belirtildi.

OLAYI DETAYLARI İLE ANLATTI

Durum günü eski damadının kendisini telefonla aradığını ve otomobille almasını istediğini anlatan Hüseyin S. “Onu otomobille aldım. Birlikte Tuzla, Aydınlı Mahallesinde bulunan evime gittim. Orada benzer konulardan dolayı yeniden aramızda ağız dalaşı çıktı.” dedi.

“CESEDİ VARİLE KOYDUM”

Tartışmanın büyümesi üstüne eski damadının satması için verdiği tabancayı aldığını söyleyen Hüseyin S. “Onu bir el başına ateş ederek öldürdüm. sonra cesedi bir varilin içine koyarak kapağı kapattım. Oturduğum apartmanın bahçesinde yer alan müştemilata sakladım.” dedi.

İÇİNDE VÜCUT OLAN VARİLİ HURDACILARA TAŞITTIRMIŞ

Cinayetin ardından eşinin fark etmemesi için evi temizlediğini, olayda kullandığı silahı parçalara ayırarak çeşitli yerlere attığını söyleyen Hüseyin S. ’nin 5 gün daha sonra içinde beden yer alan varili yoldan geçen hurdacılara para vererek taşıttığı ve Pendik ’te bulunan kendi anne ve babasının evine götürdüğünü anlattığı öğrenildi. Burada varili hiç açmadan, binanın kullanılmayan asansör boşluğuna saklayan şüphelinin olağan hayatına geri döndüğünü söylediği belirtildi.

POLİS CESEDİ BULDU

Polis şüphelinin ifadesi üstüne Pendik ’te bulunan adrese gittiğinde, apartman boşluğundaki varili ve içindeki cesedi buldu. Vücut incelemelerinin ardındaki Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

Aranan Şahıslar Büro Amirliğinde işlemleri tamamlanan şüpheli Hüseyin S. adliyeye sevk edildi. Hüseyin S. çıkışta “Kızımı öldüren, uyuşturucu ve fuhşa sürükleyen kişiydi. Cinayeti kızımın namusu, torunlarımın namusu için işledim.” diye bağırdı. (DHA)

Eski damadını öldürüp varilin içinde saklamış!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum