Eşinin uzaklaştırma kararı aldırdığı adam çatıya çıktı

Eşinin uzaklaştırma kararı aldırdığı adam çatıya çıktı, Gündem Haberleri.

Eşinin uzaklaştırma kararı aldırdığı adam çatıya çıktı
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 22:19
Eşinin uzaklaştırma kararı aldırdığı adam çatıya çıktı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Örnek Mahallesi'nde yer alan Güvenlik Ek hizmet binası ve Cumhuriyet Polis Karakolu karşı bulunan 5 katlı apartmanın çatısına meydana çıkan bir vatandaş kendisini atacağını söylerken, durum yerine fazla sayıda polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Polisler çatıya çıkarak şahsı inmesi konusunda ikna etmeye çalışırken, itfaiye ekipleri de şahsın bulunduğu yerin altına şişme yatak açtı. Durum yerine gelen Manavgat İlçe Güvenlik Müdürü Rasim Oymaağaç, şahsı dinledikten sonra kendisine her konuda yardımcı olacağına dair laf vererek ikna edip aşağıya inmesini sağladı. Karabey D. adlı şahsın koluna girerek apartmandan inen Güvenlik Müdürü Oymaağaç, şahsı makam aracına bindirerek Emniyet Müdürlüğüne götürdü. Makamında Karabey D. ve eşiyle ayrı ayrı görüşen Oymaağaç, Karabey D.'ye yeniden böyle şeylere teşebbüs etmemesi konusunda telkinlerde bulundu.

Karabey D.'nin 2 gün önce eşinin kendisini darp ettiği şikayeti üzerine karakola getirildiği ve geceyi karakolda geçiren Karabey D. hakkında 3 hafta uzaklaştırma kararı verildiği, bunun üstüne çatıya çıktığı öğrenildi.

Arif Kaplan

Eşinin uzaklaştırma kararı aldırdığı adam çatıya çıktı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Eşinin uzaklaştırma kararı aldırdığı adam çatıya çıktı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum