Eşini ve kendini bıçaklayıp evi ateşe verdi

Eşini ve kendini bıçaklayıp evi ateşe verdi, Gündem Haberleri.

Eşini ve kendini bıçaklayıp evi ateşe verdi
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 23:32
Eşini ve kendini bıçaklayıp evi ateşe verdi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Edinilen bilgiye takriben, Sütlüce Mahallesi Kankardeş Sokak'taki bir apartmanın üçüncü katında ikamet eden İran uyruklu Hamıd S. (44) ile eşi Ferini R. (38) arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyüyüp kavgaya dönüşmesiyle eşini bıçaklayan Hamıd S., sonra kendisini bıçakla yaralayıp yaşadıkları daireyi ateşe verdi. Komşuların ihbarı üstüne olay yerine gelen polis ekipleri, koçbaşıyla evin kapısını kırarak içeri girdi. Evde şüpheliyi etkisiz ülkü getiren ekipler, yaralanmış Ferini R.'yi evden dışarı çıkarıp itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Bıçakla yaralanan ve vücudunda üçüncü derece yanıklar oluşan kadın, ambulansla Eskişehir Kent Hastanesine kaldırıldı. Yangın sırasında dumandan etkilenen binadaki 2 kişiye ise sağlık ekiplerince müdahale edildi. Olayın şüphelisi Hamıd S., vücudundaki bıçak yarası ve duman zehirlenmesi nedeniyle Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Olayın yaşandığı apartmanda ikamet eden Mustafa Kale, “Karşı apartmandan el işaretleri gördüm. Duman çıkıyordu. sonra 3-4 kez 112'yi arayıp haber verdim. Her taraf duman oldu. Evin içine de duman dolmaya başladı. Kattaki diğerlerini de uyarmak için açık havada çıktım. Koridorlara da duman dolmaya başladı” dedi.

Abdullah Kuvvetli - Şevket Can Çikot

Eşini ve kendini bıçaklayıp evi ateşe verdi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Eşini ve kendini bıçaklayıp evi ateşe verdi haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum