Eşini ve çocuğunu dövüp evi ateşe verdi! Cinnet getiren adam, silahla intihar etti

Eşini ve çocuğunu dövüp evi ateşe verdi! Cinnet getiren adam, silahla intihar etti, Dün akşam saat 22.00 sıralarında Denizköşkler Mahallesi Üner Sokak'taki beş katlı bir binanın çatı katında iddiaya göre alkollü olduğu öne sürülen Hasan Akay, doğuştan olan engelli oğlunun.

Eşini ve çocuğunu dövüp evi ateşe verdi! Cinnet getiren adam, silahla intihar etti
Editör: 15Haber
22 Kasım 2021 - 13:15
Eşini ve çocuğunu dövüp evi ateşe verdi! Cinnet getiren adam, silahla intihar etti,

Dün akşam saat 22.00 sıralarında Denizköşkler Mahallesi Üner Sokak'taki beş katlı bir binanın çatı katında iddiaya göre alkollü olduğu öne sürülen Hasan Akay, doğuştan olan engelli oğlunun halıyı kirletmesi üstüne eşi M.B.A. ile tartıştı.

EVİNİ ATEŞE VERDİ

Eşini darbeden ve cinnet getirdiği belirtilmiş Hasan Akay, kapıyı kilitledikten daha sonra evi ateşe verdi. Kadının feryatları arkasından evden dumanların yükseldiği görüldü. Büyük nefret yaşamış M.B.A., engelli oğlunu alıp, çatı katındaki balkondan tabi komşularına sığınarak yardım istedi. Hasan Akay elinde silah ile tesadüfen ateş açarken, apartman sakinleri 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarda bulundu.

SİLAHLA İNTİHAR ETTİ

Akay, içeri girdikten sonradan bir kez daha silah sesi duyuldu. İhbar üstüne kısa sürede olay yerine polis, itfaiye ve afiyet ekibi sevk edildi. Yangın nedeniyle apartman sakinleri evlerini boşaltırken itfaiye görevlileri de alevlere müdahale etti. Kısa vakit sonra yangın söndürülürken içeri giren polis ve itfaiye ekipleri Hasan Akay'ın başından silahla vurulmuş halde buldu. İntihar ettiği kayıtlı Akay'ın cansız bedeni Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Eşini ve çocuğunu dövüp evi ateşe verdi! Cinnet getiren adam, silahla intihar etti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum