Esenyurt'ta yaş tahtaya basan telefon hırsızı kamerada

Esenyurt'ta yaş tahtaya basan telefon hırsızı kamerada, Gündem Haberleri.

Esenyurt'ta yaş tahtaya basan telefon hırsızı kamerada
Editör: 15Haber
10 Mayıs 2022 - 10:26
Esenyurt'ta yaş tahtaya basan telefon hırsızı kamerada, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, geçtiğimiz pazar günü Selahaddin Eyyubi Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya tarafından bir dükkana giren hırsız, müşteri gibi davranarak dükkan sahibinden akıllı telefon kılıfı istedi. Telefoncunun mağazanın arka tarafına gitmesini fırsat haberdar olan hırsız, içerde yer alan müşterilere aldırış etmeden tezgahtaki telefonu cebine atıp kaçmaya çalıştı. Hırsızın koştuğunu fark eden mağaza sahibi, peşinden artan bir şekilde şahsı kovalamaya başladı. Yaşanan kovalamacanın peşinde dükkan sahibi, şahsı yakalayarak telefonunu geri aldı. Hırsız ise telefoncunun elinden kurtularak kayıplara karıştı. Yaşanan o anlar mağazanın güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

Yaşanan anlar güvenlik kamerasında

Olay anı güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde dükkana giren şahsın, mağaza sahibinin kasadan uzaklaşmasının arkasında tezgahın arkasındaki telefonu alarak kaçmaya başladığı ve telefoncunun durumu ayrım ederek hırsızı kovaladığı görülüyor.

Erdal Can İçelli - Mert Yıldırım

Esenyurt'ta yaş tahtaya basan telefon hırsızı kamerada, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum