Esenyurt 'ta şaşırtan hırsızlık güvenlik kamerasında

Esenyurt ’ta şaşırtan hırsızlık güvenlik kamerasında, Durum, Mehterçeşme Mahallesi'nde önceki gün gece saatlerinde yaşandı.

Esenyurt 'ta şaşırtan hırsızlık güvenlik kamerasında
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 10:57
Esenyurt ’ta şaşırtan hırsızlık güvenlik kamerasında,

Durum, Mehterçeşme Mahallesi'nde önceki gün gece saatlerinde yaşandı. Sokakta dolaşan 2 hırsız, bir apartmanın 1. katındaki balkonda asılı duran battaniyeyi gözlerine kestirdi. Hırsızlar etrafı kontrol ettikten sonra battaniyeye ulaşmak için bir süre uğraştı. Ulaşamayacağını anlayan şüpheliler park halindeki hafif ticari aracın üstüne çıkarak battaniyeyi çaldı.

Yaşanan olayı sabah uyandığında fark eden ev sahibi, “Bayan battaniyeyi yıkayıp asmış ipe. Saat 2 buçuk civarında bir bayan bir erkek etrafı kontrol etmişler gelmişler hoplamışlar battaniyeyi almak için ama tutamamışlar. sonra arabanın üzerine çıkmışlar zıplayıp battaniyeyi almışlar ve ardından ise kaçmışlar. Sabahtan uyandım işe gideceğim battaniye yoktu. Baktım değil. Komşulara sordum emniyet kamerasına baktılar. Battaniyeyi çalmışlar. İsteler vermezdim gitsin çalışsınlar. İlk kere böyle bir şey oldu” dedi.

Gelmek için kadın kesin olmayan arabanın üstüne çıktı

Yaşanan anlar emniyet kamerası göre kaydedildi. Görüntülerde bir bayan 2 şüphelinin sokakta dolaşması ve sonrasında balkonda asılı battaniyeye ulaşmak için zıplamaları görülüyor. Görüntülerin devamında ise kadın şüphelinin erkek şüphelinin yardımıyla aracın üzerine çıkıp battaniyeyi aşağıya dürüst çekmesi görülüyor.

Murat Delice - Erdal Can İçelli - Mert Yıldırım

Esenyurt ’ta şaşırtan hırsızlık güvenlik kamerasında, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum