Esenyurt 'ta markete silahlı saldırı: Kepenkleri indiren dükkan sahibi olası bir faciayı önledi

Esenyurt ’ta markete silahlı saldırı: Kepenkleri indiren dükkan sahibi olası bir faciayı önledi, Durum, gece saatlerinde Esenyurt Orhangazi Mahallesi Halide Edip Adıvar Caddesi üstünde meydana geldi.

Esenyurt 'ta markete silahlı saldırı: Kepenkleri indiren dükkan sahibi olası bir faciayı önledi
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 08:54
Esenyurt ’ta markete silahlı saldırı: Kepenkleri indiren dükkan sahibi olası bir faciayı önledi,

Durum, gece saatlerinde Esenyurt Orhangazi Mahallesi Halide Edip Adıvar Caddesi üstünde meydana geldi. İddiaya tarafından, arasında husumet olan iki grup arasında önce sözlü ağız dalaşı çıktı. Çıkan kavga sonrası taraflardan biri elindeki uzun namlulu silahla markete sığındı. Market sahibinin kepenkleri indirmesi üzerine diğer grup markete pompalı tüfekle ateş etti. Kepenkleri kapatan işyeri sahibi muhtemel bir faciayı önlerken çok sayıda mermi marketin camına ve kepenklere isabet etti. Yaşanan atak sonrası ateş eden grup durum yerinden kaçtı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine durum yerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri çevrede geniş emniyet önlemleri alırken hamle sonrası bere almadan kurtulan kişiyi polis ekipleri ifadesi alınmak üzere karakola götürdü.

Yaşanan olayda ölü ve yaralı olmazken marketin camı ve park halinde yer alan bir otomobile isabet eden mermiler minik çapta hasara neden oldu.

Polis ekipleri yaşanan olayla ilgili alıştırma başlattı

Yaşananlar marketin güvenlik kamerasında

Görüntülerde dışarda yaşanan kavga sonrası marketin içene elinde uzun namlulu silahla giren bir kişi görülüyor. Elinde uzun namlulu silahla dışarı çıkmak isteyen kişiye market sahibi engel olmaya çalıştığı görülüyor.

Abdullah Altunbaş - Ömer Faruk Yıldız
 

Esenyurt ’ta markete silahlı saldırı: Kepenkleri indiren dükkan sahibi olası bir faciayı önledi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum