Esenyurt 'ta korku dolu anlar: Anne, baba ve çocuk son anda kurtarıldı

Esenyurt ’ta korku dolu anlar: Anne, baba ve çocuk son anda kurtarıldı, Edinilen bilgiye takriben İnönü Mahallesi'nde 4 katlı bir binanın ikinci katında sabahleyin saatlerinde meçhul bir nedenle yangın çıktı.

Esenyurt 'ta korku dolu anlar: Anne, baba ve çocuk son anda kurtarıldı
Editör: 15Haber
14 Ocak 2022 - 11:45
Esenyurt ’ta korku dolu anlar: Anne, baba ve çocuk son anda kurtarıldı,

Edinilen bilgiye takriben İnönü Mahallesi'nde 4 katlı bir binanın ikinci katında sabahleyin saatlerinde meçhul bir nedenle yangın çıktı. Yangın sırasında evde mahsur kalan anne, baba ve çocuklar takviye istedi.

Çevreden geçen vatandaşların çocuğu camdan kurtardıkları, anne ve babayı ise kapıyı kırarak dışarı çıkardıkları öğrenildi. Olay yerine gelen itfaiye yangını kısa sürede söndürdü.

Dumandan etkilenen anne ve küçük çocuğu denetleme amaçlı hastaneye kaldırıldı. Şok geçiren anne uzun zaman gözyaşı döktü. Olayda kapıyı kırarak anne ve babayı kurtaran Mahmut Kırca isimli vatandaş, “Evdeydik ses duyduk ev yanıyor dediler. Gittik baktık adam içeride. Kapıyı kırdık. Çocuğu kurtardılar önce” dedi.

Şaban Tektaş
 

Esenyurt ’ta korku dolu anlar: Anne, baba ve çocuk son anda kurtarıldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum